Ostatnie transferowe zmiany

Środa jest ostatnim dniem, kiedy okienko transferowe jest otwarte, dlatego często to właśnie w ostatni dzień zapadają zmiany. Dwóch byłych zawodników Broni Radom, znalazło sobie nowe kluby. Chodzi o Łukasza Jamróza i Marcina Kośmickiego.  Klub znalazł sobie również Piotr Nowosielski.

Popularny „Jamro” pojawił się w Wierzbicy i jutro wybiegnie w składzie Orła w potyczce ze Startem Otwock. Przypomnijmy, że Łukasz równo rok temu (także przed zamknięciem okienka) trafił do Broni. Zdobył siedem bramek dla naszej drużyny. Po okresie wypożyczenia próbował dostać się do pierwszego zespołu Korony Kielce. W Wierzbicy nie powinien się czuć osamotniony. Grają tam już pochodzący z Kielc i okolic Łukasz Szymoniak, Damian Czarnecki (obaj grali w Broni), Mateusz Dziubek, Karol Drej, Krzysztof Trela. Szkoda tylko, że Łukasz Jamróz nie miał okazji przypomnieć się kibicom w minioną sobotę.

Tymczasem do kadry trzecioligowej Łysicy Bodzentyn dołączył Marcin Kośmicki, który przez dwa sezony bardzo pomógł Broni w sukcesach. Będzie on grać teraz w jednym zespole z Łukaszem Ubożakiem i Dariuszem Kozubkiem.

Tak więc kielecki zaciąg, o którym złośliwi tak głośno w ostatnim czasie mówili, nie istnieje już w Broni…rozjechał się do Wierzbicy i Bodzentyna. Naszym byłym zawodnikom życzymy powodzenia.

Testowany latem w Broni radomianin, Piotr Nowosielski, trafi najprawdopodobniej do KSZO Ostrowiec. Zagrał w meczu sparingowym i w środę jego sytuacja się wyjaśni.

PODOBNE WPISY