Piątek na sztucznej?

Piątek godzina 15.30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią - to najprawdopodobniej termin i miejsce rozegrania meczu pomiędzy Wulkanem Zakrzew, a Bronią Radom. Jednak ostateczne słowo należeć będzie do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, który w czwartek około godziny 15 podejmie ostateczną decyzję.

Nie ma szans na rozegranie tego meczu zgodnie z terminarzem, czyli na boisku w Taczowie, w sobotę o godzinie 13. Boisko jest tam pełne śniegu. Można się o tym przekonać wchodząc na nieoficjalną stronę Broni gdzie są środowe zdjęcia TUTAJ Tak więc wyjazdowe zapędy sympatyków Broni muszą odłożyć się w czasie co najmniej o tydzień, kiedy to zespół pojedzie do Grójca.

Wulkan jest gospodarzem spotkania 17 kolejki IV ligi. Oba kluby doszły do porozumienia, że pojedynek może być rozegrany jedynie w piątek o godzinie 15.30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Narutowicza 9. Mazowiecki Związek biorąc pod uwagę, że oba kluby doszły do porozumienia raczej przystanie na takie rozwiązanie i nie będzie szukał środowego terminu.

O decyzji MZPN o naszym najbliższym rywalu napiszemy w czwartkowe popołudnie.