W sobotę ciekawa konfrontacja!

Broń Radom - Unia Skierniewice
Sobota godz. 14

W najbliższą sobotą naszych piłkarzy czeka niezwykle atrakcyjny i ciekawy sparingpartner. Unia Skierniewice to aktualnie lider czwartej ligi łódzkiej i nie mielibyśmy nic przeciwko temu, aby spotkać się z tym zespołem jesienią...już w trzecie lidze. Nasz zespół w sobotnim pojedynku nie wystąpi niestety w najmocniejszym zestawieniu.

Unia w lidze ma aż siedem punktów przewagi nad Nerem Poddębice. Co ciekawe zespół ten wygrał wszystkie mecze na wyjeździe. Trenerem tego zespołu jest Rafał Smalec, dobrze znany Broni, bo niegdyś prowadził Mszczonowiankę, czy Pogoń Grodzisk Maz. Tydzień temu skiernikicki lider przegrał 0:3 z rezerwami Legii Warszawa.

– Czeka nas rzeczywiście fajny i atrakcyjny rywal. Sam jestem ciekawy jak wypadniemy na tle czwartoligowca z innego województwa. Trochę mam obawy, bo chłopcy mają w nogach mocne dwa tygodnie pracy, ale z drugiej strony to najlepszy okres, aby nad tym popracować – mówi trener Broni, Artur Kupiec.

W naszym zespole do zdrowia wrócili już Adam Imiela i Kamil Czarnecki. Pod znakiem zapytania stoi za to występ Maćka Załęckiego i Marcina Grunta. Obaj narzekają na przeziębienie i zobaczymy w sobotę, czy będą do grania. Nie wiadomo też, czy zdąży po powrocie z Białorusi dołaczyć do drużyny Maksim Kventser. Trener Artur Kupiec tajemniczo dodaje, że prawdopodobnie jeszcze ktoś nowy pojawi się w składzie Broni w sobotnim sparingu.

Wynik na żywo będziecie mogli od godz. 14 śledzić na naszym portalu

PODOBNE WPISY