Piątkowy, generalny sprawdzian

PROCH PIONKI - BROŃ RADOM
Piątek godz. 15.30 - mecz towarzyski
Stadion w Pionkach


Przed nasza drużyną ostatni, generalny sprawdzian przed inauguracją rundy wiosennej w trzeciej lidze. Nasz zespół zagra na bardzo dobrym boisku z kandydatem do awansu do czwartej ligi. Najważniejsze, że w naszej drużynie wszyscy zawodnicy są zdrowi. Zagrają też Jakub Kosiorek i Piotr Goljasz - obaj są blisko gry w naszym klubie.

Dokładnie rok temu nasza drużyna grała w Pionkach przed startem ligi. Wówczas Broń wygrała 3:1, a mecz z powodu słabej pogody w ostatniej chwili przesunięto na boczne, bardzo błotniste  boisko. Teraz nie ma już takiego zagrożenia, bo pogoda dopisuje i dobrze byłoby zagrać na fajnej murawie.

Do zdrowia wrócił już Emil Więcek, który normalnie trenował w tym tygodniu i będzie do dyspozycji trenera. Do zespołu dołączył też Jakub Kosiorek. Bramkarz pojechał do domu po swoje rzeczy i na razie Broń czeka na jego certyfikat, gdyż zawodnik grał ostatnio zagranicą. Dobre wrażenie na treningach robi Piotr Goljasz i on również raczej zostanie w drużynie.

Drużyna Prochu Pionki to główny kandydat do awansu, a zespół prowadzi dobrze nam znany Robert Rogala. „Keneth” prowadzi w Broni drużynę 2004 w Ekstralidze, jest byłym kapitanem zespołu. W ekipie z Pionek nie brak znajomych twarzy. W Prochu zagra Albert Pietralski, który jesienią grał w naszym klubie. W defensywie wystąpi Cezary Zieliński, również były gracz Broni. Zobeczymy również Sebastiana Pryciaka, który w pierwszej drużynie grał mało, ale swego czasu grał w naszej ekipie.

W piątek od godz. 15.30 będzie można śledzić na żywo wynik i najważniejsze sytuacje w tym pojedynku.