Pierwszy ubytek Broni. Pierwsi na rozmowach

Moatasem Aziz nie zagra już w Broni Radom. Egipcjanin nie znalazł uznania w oczach nowego trenera i tego zawodnika jesienią w naszym zespole nie zobaczymy. Niewykluczone, że nie jest to jedyny ubytek, ale na razie zbyt wiele nie można napisać. Natomiast pierwsza trójka nowych piłkarzy rozmawiała już dziś z włodarzami Broni, zaakceptowała warunki, ale ich nazwiska ogłosimy dopiero w przyszłym tygodniu.

Aziz pojawił się w Broni zimą. Nieźle prezentował się na treningach, przyzwoicie w sparingach, ale już w meczach ligowych kompletnie zawiódł. Mocno się starał, ale po prostu nie wyszło. Zawodnikowi życzymy powodzenia, bo jest on naprawdę sympatycznym, młodym sportowcem.

Mamy też dobre wiadomości. Trener Artur Kupiec, dzwoni i szuka, chętnych do gry nie brakuje.

– Jesteśmy już po rozmowach z trójką zawodników, których nie muszę testować, bo znam ich bardzo dobrze. cała trójka zaakceptowała warunki, umówiliśmy się na przyszły tydzien, ale nauczeni doświadczeniem, dopóki nie podpiszemy umowy, to nie ma co mówić o nazwiskach – powiedział nam trener Kupiec.

Część zawodników zostanie zakontraktowana teraz, część dopiero w lipcu, po okresie testowania. Nie wiemy, czy oprócz Egipcjanina Aziza jeszcze ktoś odejdzie.

– Dopóki nie mam na daną pozycję lepszego zawodnika, to nie chciałbym się nikogo pozbywać – dodaje szkoleniowiec.

PODOBNE WPISY