Piłkarze Broni rozpoczęli przygotowania

Piłkarze Broni Radom rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Spora część zawodników jest jeszcze na wakacjach, a na pierwszym treningu pojawiło się kilku nowych graczy. Już w środę o godzinie 17 zespół z marszu zagra pierwszy mecz towarzyski, z drugoligowym Widzewem w Łodzi. Na pierwsze zajęcia nie dotarł również trener Artur Kupiec, któremu opóźnił się lot z Egiptu i pierwszy trening poprowadzili Marek Zakrzewski i Paweł Pietrzyk.

FOTOGALERIA TUTAJ

Z racji tego, że 27 czerwca drużyna rozgrywała mecze barażowe, dłuższe urlopy dostali: Paweł Młodziński, Dominik Leśniewski, Kamil Czarnecki, Wiktor Putin, Wojciech Kupiec, Marcin Grunt. Młodziński powinien pojawić się już na sparingu w Łodzi.

Sporo było nowych twarzy. Wszystko wskazuje na  to, że do Broni wróci Mariusz Marczak (ostatnio Polonia Warszawa). Dziś nie trenował, bo praktycznie pojawił się na treningu prosto z podróży. Z Bronią trenowali również Przemysław Śliwiński i Patryk Czarnota (obaj Oskar Przysucha), Konrad Paterek (Pilica Białobrzegi), Bartłomiej Książek (Energia Kozienice), powroty po wypożyczeniach Sebastian Pryciak, Przemysław Sobolewski (obaj Energia), Piotr Stefański (Hetman Zamość, wychowanek Broni). Trenowali również młodzi bramkarze Filip Wietrzyński (rocznik 2001, Radomiak, wychowanek Broni), Mateusz Bochniewski (1999, Centrum Radom, wychowanek Broni).

W najbliższym czasie zawodników czekają jeszcze rozmowy z zarządem klubu. Pojawią się też kolejni nowi gracze.

– Jest spore grono nowych zawodników, którymi jesteśmy zainteresowani. Niektórzy testują się w wyższych ligach. Cały czas trener Artur Kupiec czuwa i pilotuje sytuacje – mówi kierownik zespołu, Marek Chudziński.

W środę o godz. 17 nasz zespół praktycznie z marszu, po jednym treningu zagra z Widzewem Łódź, który ma za sobą kilkanaście jednostek.

O kolejnych ruchach kadrowych będziemy pisać na bieżąco!

WKRÓTCE WIDEO

PODOBNE WPISY