Po rywalu ze Smoleńska, rywal z Plant

Nasza młodzież z rocznika 1997 zagrała z Dnieprem Smoleńsk i zwyciężyła 4:3, mimo iż w perzeważającej części zespół Rosjan składał się z chłopców z rocznika 1996. Pojedynek toczył się w dobrej amotsferze, a chłopcy zapowiedzieli rewanż, ale żartowali, że do Smoleńska woleliby się wybrać pociągiem:) Drużyna ze Smoleńska wygrała z Bronią 98 aż 8:0. Rosjanie przyjechali do Radomia na zgrupowanie zorganizowane przez trenera Broni 99 i 05 Sebastiana Starobrata
Tymczasem do sparingu z nietypowym rywalem szykują się nasi seniorzy. Już w środę kibiców Broni czeka nie lada gratka.

Seniorzy powoli szykują się na zimowe i świąteczne urlopy, ale w środę o godz. 17.30 na boisku przy N9 ze sztuczną nawierzchnią dojdzie do pojedynku obecnej Broni, ze starą Broni. Czyli w zespole rywala zagrają byli piłkarze naszego klubu. Rzecz jasna wynik nie będzie miał znaczenia, bo chodzi głównie o trochę zabawy sportu i przede wszystkim „Broniarskiej” integracji.

Na razie ekipa byłych piłkarzy montuje skłąd i być może czyta to teraz jakiś były zawodnik, który chciałby zagrać w tym spotkaniu. Może się skontaktować w poniedziałek z siedzibą klubu. Póki co wiadomo, że zagrają Robert Rogala, Daniel Grymuła, Kuba Bilke, Wojciech Banaczek, Rafał Wąsik, Marcin Trojanowski.

Więcej o meczu napiszemy w poniedziałkowy wieczór, gdy już będziemy mieli pewność, że pojedynek dojdzie do skutku.

PODOBNE WPISY