Przegrana na początek Broni 98

Ursus Warszawa - Broń Radom 3:1 (3:0)

Kierzkowski ( 40 Szpaderski) - Piątkowski, Kluś, Dulias, Kszczotek - Borkowski, Zawisza, Gregorek, Majer - Łyżywiński, Koper

To nie tak miało wyglądać. Drużyna trenera Roberta Rogali dobrze prezentowała się w okresie letnich przygotowań w meczach sparingowych. Zawodnicy Broni zaczęli mecz ospale i bez agresywności. Błędy obrońców i bramkarza zaważyły, że po 20 minutach było już 2:0 dla Traktorków. Swoich sytuacji (dwie) nie wykorzystał Patryk Łyżwiński. Szkoda okazji i braku skuteczności tego napastnika. Po przerwie Broń zagrała tak jak nas do tego przyzwyczaiła, czyli twardo i nieustępliwie. Dało to jendak tylko bramkę honorowom autorstwa najlepszego na boisku Patryka Gregorka. Już w środę o 14:30 Broń 98 zagra z Młodzikiem Radom na N9. Jeszcze nigdy w oficjalnym meczu ligowym nasz zespół nie wygrał w derbach Radomia. Czy tak się stanie … tego serdecznie życzymy trenerowi i piłkarzom Broni 98.