Podsumowanie ( połowy) siedemnastej kolejki

Wyniki: Wulkan- Broń 1:0, Mszczonowianka- Pogoń 0:0, Pilica- Zwolenianka 4:0, Mazowsze- Szydłowianka 3:0
Mecze: Piast- Korona, Naprzód- Skra, Warka- Sparta, Łady- Janików odwołane.
     O tej kolejce kibice i piłkarze Broni będą chcieli zapomnieć jak najszybciej. Zamiast pewnych trzech punktów, wstydliwa porażka. Można tylko pogratulować trenerowi Wulkana dobrej taktyki, a jego piłkarzom konsekwencji i korzystnego rezultatu. Mamy nadzieję, że piątkowa porażka była tylko „wpadką”, po której będzie tylko lepiej. Jednak to zależy jedynie od naszych piłkarzy, szczególnie tych, do których należy odpowiedzialność za zdobywanie goli. Szukając pocieszeń- trzy lata temu faworyt ligi- Wulkan zaczął marsz po awans do wyższej ligi od złożonej z juniorów Broni, teraz mamy nadzieję, że historia się odwróci.

Potknięcia Broni nie wykorzystała w pełni Mszczonowianka, która bezbramkowo zremisowała u siebie z Pogonią. Ten wynik może śwaidczyć także o dobrej formie piłkarzy z Grodziska. Mazowsze odniosło pewne zwycięstwo 3:0 z Szydłowianką, strzelając trzy gole w drugiej połowie. Najbliższa sobota pokaże, jak silne są Mazowsze i Broń- ten mecz może być jednym z decydujących o awansie.
   Po raz pierwszy wystąpiła w nowym składzie Zwolenianka, przegrywając wysoko- 0:4 w Białobrzegach. „Katami: zwolenian okazali się ” starzy wyjadacze” – Jacek Kacprzak i Mirosław Siara.
   Kibicre KS Janików/ Kozeinice zastanawiają się, kiedy rozpoczną rundę wiosenną ich piłkarze. Do tej pory nie dane im było rozegrać meczu. Rozegrano tylko połowę meczów tej kolejki. Po raz kolejny można zapytać organizatorów ligi, dlaczego nie zaplanowano fakultatywnych kolejek wiosennych w listopadzie? Skoro ” wiosnę” ” jesienią może grać ekstraklasa, I i II liga, dlaczego nie może czwarta, której kluby posiadają o wiele gorsze boiska?