Porażka, która nie boli (FOTO)

BROŃ RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI 0:2 (0:2)
Bramki: Moroz 3, Rudnicki 43.

Broń: Prasek - Sokół, Stolarczyk, Terentjew, Chamerski, Sałek, Winsztal, Bojek, Pryciak, Dziubek, Kupisz oraz Leśniewski, Kumoch, Kupiec, Nowosielski.

Piłkarze Broni grając w eksperymentalnym i mocno odmłodzonym składzie przegrali z Pilicą, która grała w najmocniejszym zestawieniu. Część zawodników o godz. 16 miała normalny trening. W sparingu nie wystąpili bramkarze, Matracki i Młodziński oraz inni gracze: Sala, Dziubiński, Dobosz, Kimura, Wicik, Bouchniba, Czarnecki. Wynikiem aż nadto nie można się przejmować.

Więcej w rozwinięciu
FOTOGALERIA TUTAJ

W ekipie Broni w bramce gościnnie stanął Piotr Prasek, który wrócił po wypożyczeniu z LKS Promna, ale prawdopodobnie zagra w Orle Wierzbica Trener Grzegorz Dziubek dał szansę gry zawodnikom z rocznika 1999 (Winsztal, Sokół). Zagrali też inni młodzi gracze z roczników 97 i 98 (Kupiec, Kumoch, Pryciak). Nowym testowanym graczem był Ukrainiec, Wołodia Terentjew z ŁKS 
Łódź. W pierewszej połowie zagrał w środku obrony, a po zmianie stron pełnił rolę defensywnego pomocnika. Nadal na testach przebywają Kupisz oraz Stolarczyk.

Pierwsza połowa należała do Pilicy, która swoim doświadczeniem prowadziła grę. Goście szybko objęli prowadzenie, a przed przerwą je podwyższyli. W drugiej połowie kilka dobrych akcji przeprowadzili gracze Broni. Dwukrotnie blisko zdobycia gola był Damian Kupisz, a raz świetną okazję miał Dominik Leśniewski.