CENTRALNA LIGA JUNIORÓW
Jagiellonia Białystok - Broń Radom 4:0 (3:0),
Mystkowski 1, Bazun 13 z karnego, Gajko 18, Dawidowicz 84
Broń: Przytuła - Radomski (20 Zawadzki), Wichucki, Wróblewski, Dobosz, Stefański, Więcek, Midziołek. Sokołowski (46 Kasperek), Oparcik (46 Janik), Kozicki (80 Czarnecki).
Już po 18 minutach nasz zespół przegrywał 0:3, a co ciekawe w międzyczasie miał trzy bardzo dobre okazje. Przy stanie 3:0, w 84 minucie Mateusz Midziołek nie wykorzystał rzutu karnmego i z tej sytuiacji po kontrze wpadła czwarta bramka.
Mazowiecka Liga Juniorów
UNIA Warszawa - Broń Radom 96/97 2:0 (1:0)
Biernat- Markwant, Kupiec, Trojanowski, Pilarek, Stańczak, Woźniak, Mąkosa,Kowaliński, Stankowski, Grabowski oraz Kucharczyk, Jjemioł,  Mastalerz, Kazała.
Mimo wyniku juniorzy młodsi dobrze zaprezentowali się w stolicy. Szkoda prostych błędów, po których stracili gola, momentami brakowało też koncentracji. Na pewno walki i ambicji nie można było im odmówić.