Pozostało czekać na ligę. Wieczorek zostaje

Broń Radom – Avia Świdnik 1:2 (0:0),
Więcek 90 - Czarnecki 52, Wróbel 56.
Broń: Wnukowski – Rdzanek, Gorczyca, Ankurowski, Wieczorek, Bojek, Sałek, Titunin, Leśniewski, Marczak, Nowosielski. Broń II połowa: Radczenko – Krukowski, Trojanowski, Wichucki, Wieczorek (60 Kupiec), Nogaj, Bouchniba, Więcek, Stefański, Oparcik, Książek.
W ostatnim sparingowym meczu Broń Radom przegrała z Avią Świdnik. Nasz zespół w drugiej połowie zagrał wwiekśzości samymi juniorami, ale mimo to sama gra nie napawa optymizmem.
Po meczu warunki umowy transferowej uzgodnił Piotr Wieczorek i ten obrońca zostanie w naszej drużynie.

ZDJĘCIA TUTAJ

Sama gra przed przerwą nie napawała optymizmem. Broń stworzyła sobie dwie dogo0dne sytuacje, ale również goście co jakiś czas niepokoili naszego bramkarza.

– Zagraliśmy na dwie jedenastki. Sam poprosiłem piłkarzy, żeby nie ryzykowali w trudnych momentach bo zdrowie jest najważniejsze, a liga już za trzy dni – mówił po meczu trener Tomasz Dziubiński.

Po zmianie stron zagrało aż siednmiu graczy z juniorskiej drużyny i Avia szybko zdobyła dwa gole. W końcówce wynik zmniejszył Emil Więcek.

W sobotę wyjazdowy mecz z WKS Wieluń. Szerszą zapowiedź tego pojeduynku napiszemy w piątek. Również w piątek wieczorem przedstawimy pełną kadrę Broni na rundę jesienną 2014.

* * * * 
W zespole Broni testowany był Piotr Wieczorek o którym pisaliśmy wczoraj. Zawodnik wypadł dobrze i pozostaje w naszym klubie.