Proch pokonany

Broń II - Proch 5:2
Michałek (46 Prasek) - Kogut, Gorczyca, Jarząbek, Budziński - Kalinkowski, Pawelec, Rdzanek (38 Wojciechowski), Marczak - Rębiś, Chudziński

2 min. Broń od początku ruszyła do ataku
8 min. Rębiś strzela gola dla naszego zespołu. Broń prowadzi 1:0
14 min. Klimowicz strzela bramkę i Broń remisuje 1:1
16 min. świetne podanie Michała Marczaka do Norberta Rdzanek i ten strzela gola. Broń prowadzi 2:1

23 min. indywidualna akcja Michała Marczaka zakończona celnym uderzeniem. Broń prowadzi 3:1
25 min. kolejna groźna akcja naszego zespoła zakończona minimalnym uderzeniem Rębisia
34 min. świetna interwencja Michałka, sędzia Chrzanowski nie wiedzac czemu dyktuje rzut karny. Zdziwieni decyzją byli sami piłkarze gości. Karnego wykorzystuje Karol Żak. Broń prowadzi 3:2.
38 min. pierwsza zmiana w Broni. Grającego również w meczu z GLKS Nadarzyn Norberta Rdzanka zmienia Wojciechowski.
45 min. koniec pierwszej połowy
46 min. od początku drugiej połowy na boisku w barwach Broni pojawili się : Prasek, Jaśkiewicz, Kołodziej, Chamerski, Bartosiak i Czortek
50 min. z daleka groźnie uderza Kalinkowski
60 min. mecz z przewaga Broni, jednak bez klarownych sytuacji z obu stron.
83 min. dokładne uderzenie Arkadiusza Chudzińskiego lewą nogą i Broń prowadzi 4:2
84 min. po precyzyjnym podaniu Wojciechowskiego, Bartosiak strzela bramkę. Broń prowadzi 5:2
90 min. koniec meczu, drugie dzisiaj zwycięstwo radomskiej Broni. Cieszy postawa najstarszej młodzieży naszego klubu.