Przemysław Śliwiński zawodnikiem Broni!

23- letni Przemysław Śliwiński od soboty jest oficjalnie zawodnikiem Broni Radom i wraca na Narutowicza po siedmiu latach. Mamy nadzieję, że ten bramkostrzelny zawodnik pomoże naszej drużynie w zdobywaniu goli i osiąganiu jeszcze lepszych wyników. Jesienią był zawodnikiem 4-ligowego Oskara Przysucha.

Popularny w regionie „Śliwka” pochodzi z Wierzbicy i jest wychowankiem tamtejszego Orła. Trenował z juniorami Broni w roczniku 1996, ale w sezonie 2011/12 wrócił do Orła. W drużynie trenera Józefa Antoniaka debiutował jako 16 – latek w trzeciej lidze. Jego kariera bardzo szybko się rozwijała i na trzy sezony trafił do Radomiaka. Z tym klubem w sezonie 2014/15 wywalczył awans do drugiej ligi. Jedną z bramek zdobył podczas derbów w kwietniu 2015 roku (1:1).
Na boiskach drugiej ligi spędził 32 mecze, zdobywając 2 gole. Trafił na wypożyczenie do Oskara Przysucha, gdzie w 48 meczach strzelił aż 28 bramek. W tym klubie również mocno dał się we znaki Broni, zdobywając kilka goli. Już latem przymierzany był do gry w naszym klubie.

Przemek witaj z powrotem na N9!!

PODOBNE WPISY