Przygotowania rywali do sezonu

Broń wygrała efektownie sparing w Opocznie, ale i rywale nie czekają bezczynnie na nowy sezon. Wyjaśniły się obsady trenerskie drużyn, które mogą być największymi rywalami Broni w walce o awans do III ligi.

        Pogoń Grodzisk, Pilica Białobrzegi, Mszczonowianka, Oskar Przysucha – chyba te drużyny będą głównymi rywalami Broni w walce o trzecią ligę, a jednocześnie głównymi kandydatami do gry w nowej IV lidze.
        Nowego trenera ma Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Po odejściu Krzysztofa Chrobaka do Polonii Warszawa, zespół w nowym sezonie będzie prowadził Mateusz Miłoszewski (ostatnio ŁKS Łomża). Zespół Pogoni opuścił wypożyczony z Polonii Michał Stasz, który będzie grał w Karpatach Krosno.
        Trenerem Mszczonowianki został Grzegorz Moskal, który w przeszłości prowadził ekstraklasową Odrę Wodzisław, a także kilka zespołów I ligi. W pierwszym sparingu (w weekend) Mszczonowianka wygrała 9:0 z LKS Chlebnia.
       Wzmacnia się Pilica Białobrzegi. W nowym sezonie zagrają w niej: Koreańczyk Eunowo Yang (IV liga angielska), Kamil Matulka (MKS Piaseczno) oraz Hubert Śliwiński (Orzeł Wierzbica).

       Oskar Przysucha, wzmocniony piłkarzami Orła Wierzbica, mającymi w swoim CV grę w Broni pokonał w środę LKS Promna 4:0.
        Mazur Karczew odniósł drugie sparingowe zwycięstwo – pokonał juniorów Znicza Pruszków 3:1.