I liga rocznika 2004
RADOMIAK RADOM - BROŃ RADOM 0:1 (0:0)
Bramka: Bartek Wójcik.
Broń: Igor Chebdowski - Maksymilian Maleta, Wojciech Mąkosa, Kacper Sowa, Wiktor Chłopecki, Bartosz Woźniak, Karol Stępień, Kacper Ambrozik, Igor Fituch, Maciej Urbaniak, Bartłomiej Piotrowski oraz Jakub Karbowiak, Stanisław Więcaszek, Bartłomiej Wójcik, Bartosz Zając, Jarek Kot, Dawid Drachal.
Dzisiaj w samo południe chłopcy z rocznika 2004 zaczęli bardzo ważny sezon, po którym zwycięzca grupy awansuje do mazowieckiej Ekstraligi. Po wyrównanym meczu pokonaliśmy naszego najgroźniejszego rywala 1-0 po bramce Bartka Wójcika.

W rozwinięciu relacja naszych młodych piłkarzy

FOTOGALERIA TUTAJ

Od początku mecz miał wyrównany przebieg. Mało było gry w piłkę, a bardzo dużo walki, mimo to my byliśmy drużyną troszkę lepszą do przerwy. Dłużej byliśmy przy piłce, mieliśmy więcej stałych fragmentów. Niestety, sytuacji bramkowych i strzałów było bardzo mało.
Druga połowa rozpoczęła się dla nas najlepiej jak mogła. Na samym początku, po błędzie w defensywie „Zielonych” bardzo przytomnie zachował się Bartek Wójcik i wyszliśmy na prowadzenie. Od tego momentu obie drużyny przestały grać w piłkę, a zaczęła się straszna walka w środkowej części boiska. Bardzo dużo było sytuacji stykowych. Cieszy to że nikt z BRONIARZY nie odstawiał nogi. Gospodarze mieli problemy ze stworzeniem jakiegokolwiek zagrożenia pod naszą bramką. My natomiast bardzo mądrze oddalaliśmy grę na połowę przeciwnika i na dużym spokoju dowieźliśmy skromne, ale zasłużone prowadzenie do końca meczu.
Brawo drużyna, po raz kolejny pokazaliście charakter i odnieśliście bardzo ważne zwycięstwo mimo wielu przeciwności, które nas spotykały w ostatnim czasie.
BRAWO DRUŻYNA, BRAWO TRENERZY ROBERT ROGALA I KRZYSZTOF BANASZKIEWICZ!!!