Rocznik 2004: Wygrali turniej w Stalowej Woli

Chłopcy z rocznika 2004 wzięli udział w turnieju w Stalowej Woli zorganizowanym przez miejscową Stal. W stawce pięciu drużyn - gospodarz Stal, Siarka Tarnobrzeg, Wisła Sandomierz i Sokół Nisko zajęli pierwsze miejsce odnosząc komplet czterech zwycięstw. Najbardziej cieszy fakt, że długimi momentami prezentowali futbol na wysokim poziomie.

Wyniki BRONI w turnieju:
Siarka Tarnobrzeg 7-1 – br. Piotrowski 4, Chłopecki, Machnio Ł, Drachal
Sokół Nisko – 2-0 – Chłopecki , Machnio Ł
Stal Stalowa Wola – 1-0 – Drachal
Wisła Sandomierz 3-0 – Drachal 2, Piotrowski
„Na uwagę zasługuje, może nie sam wynik, bo zwycięstwo było w pełni zasłużone, ale styl wygranej w meczu z gospodarzem. To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Od początku spotkania wysoki pressing, masa sytuacji, kilka pięknych akcji. Gospodarze mieli kłopot z wymienieniem dwóch podań, bo bardzo szybko przechwytywaliśmy piłkę już pod polem karnym gospodarzy. Kapitalnie wyglądała BROŃ w tym meczu. W trzech naszych pozostałych meczach również mieliśmy dużą przewagę co udokumentowaliśmy pewnymi zwycięstwami” – czytamy w informmacji rocznika 2004.
Nasz zespół zdobył też nagrody indywidualne : BARTEK PIOTROWSKI – król strzelców i najlepszy zawodnik turnieju, KACPER AMBROZIK – najlepszy zawodnik w naszej drużynie BRAWA !!!
W poniedziałek zespół rozpocznie obóz w Pustyni koło Dębicy

PODOBNE WPISY