Rocznik 2005: Powalczyli z wiceliderem

Extraliga mazowiecka 2005
Znicz Pruszków - Broń Radom 2:0 (1:0)
Broń 05: Ginał - Drużdżel, Otrębski (80 Chełstowski), Strzałkowski, Kapturski, Szczęsny - Głogowski (70 Kacprzak), Kowalski, Bryks (75 Bielawski), Romelczyk (80 Kapusta), Dąbrowski.
"W konfrontacji z wiceliderem,tanio skóry nie sprzedaliśmy.Emocje były do 88 minuty,kiedy to po szybkiej kontrze gospodarze zamknęli wynik spotkania. Wcześniej,bo w 30 min. po naszym błędzie indywidualnym strzelili na 1-0.W 41 min. nie wykorzystaliśmy doskonałej okazji na wyrównanie. Druga połowa znacznie lepsza w naszym wykonaniu, a największe zagrożenie stwarzaliśmy po stałych fragmentach gry. Walczymy dalej. Zostały trzy mecze i wierzymy mocno, że przy takim zaangażowaniu jak dziś oraz lepszej skuteczności zrealizujemy swój cel.