Extraliga 2009
Broń Radom - SEMP Siedlce 3:3 (1:2)
Bramki dla Broni: M. Wicik, J. Więcaszek, K. Ciszewski
Skład: K. Turek - M. Szambor, B. Kucharski, M. Batorski, J. Holak, A. Just, P. Przydatek, B. Gierwatowski, M. Wicik, D. Juźwik, K. Ciszewski oraz J. Figarski, M. Grzyb, W. Stachowicz, J. Więcaszek, P. Zegarski
Trener M. Łabędzki: "Całe spotkanie dosyć nierówne, szarpane, brakowało płynności. W pierwszej połowie pozwoliliśmy gościom zdobyć dwie bramkami po naszych dużych błędach, brakowało utrzymania się przy piłce, dłuższego pogrania i przygotowania sobie lepszych sytuacji. Duża ilość strat, błędów z naszej strony oraz zbyt pasywny odbiór piłki. Dopiero pod koniec połowy zdobywając kontaktową bramkę zaczęliśmy bardziej dominować. Po przerwie gra wyglądała lepiej, głównie toczyła się przed bramką gości. Sukcesywnie dążyliśmy do odrobienia strat i to się udało z nawiązką gdyż wyszliśmy na prowadzenie i przy stanie 3:2 niestety nie wykorzystujemy rzutu karnego w końcówkę a w jednej z ostatnich akcji tracimy w kuriozalnych okolicznościach bramkę. Stąd też biorąc pod uwagę jak zaczęliśmy i jak zagraliśmy od stanu 0:2 pozostaje ogromny niedosyt, który mam nadzieję że przekuje się na komplet punktów już w środowym spotkaniu."

I liga radomska 2009
Broń Radom - Beniaminek Radom 3:1 (1:0)
Bramki: M. Iwański, M. Wieprzycki, Ł. Chyra
Skład: K. Turek - A. Bomba, S. Bomba, Ł. Chyra, K. Ciciora, B. Czerny, A. Grzywacz, M. Iwański, Sz. Jabłoński, F. Ligęza, F. Masny, A. Pastuszka, M. Wieprzycki, W. Wilczyński, A. Zgiep
Trener M. Łabędzki: "Dobre spotkanie z drużyną Beniaminka, dosyć wyrównana pierwsza połowa z kilkoma naszymi przebłyskami oraz bramka w ostatniej akcji tej połowy. Druga już dużo lepsza, kilka świetnych sytuacji, kolejne dwie bramki , większą ilość zawodników w polu karnych i częste zagrożenie pod bramką gości czy to po naszych strzałach z dystansu czy też stałych fragmentów gry. Pomijając jeden wielki błąd jakim było strzelenie sobie bramki samobójczej spowodowane brakiem komunikacji na linii bramkarz obrońca cała drużyna zagrała dobre spotkanie i zasłużenie wygrała."