Siarka wygrała choć nie musiała

BROŃ RADOM - SIARKA TARNOBRZEG 0:2 (0:1)
Bramki: Kowalski 41, Truszkowski 56

Broń: Młodziński (75 Wnukowski) - Rdzanek, Gorczyca, Kupiec, Budziński (75 Wichucki), Noheem, Bargieł (46 Czarnecki), Siwak (67 Menert), Leśniewski, Chrzanowski (75 Barankiewicz), Ciupiński (75 Nogaj).

W sparingowym meczu, trzecioligowa Bron uległa drugoligowej Siarce Tarnobrzeg, którą od niedawna prowadzi były trener naszego zespołu, Artur Kupiec. Nasz zespół miał cztery świetne okazje do strzelenia gola i szkoda, że ich nie wykorzystał, bo końcowy wynik mógł być znacznie inny.
ZDJĘCIA TUTAJ

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu obu zespołów. Siarka wwygrała zasłużenie, ale przy odrobinie szczęście, nasz zespół mógł pokusić się o sprawienie niespodzianki. Trener gości Artur Kupiec mocno przebudował tarnobrzeską drużynę i nie przegrał dziewiątego z rzędu spotkania. Na tle wyżej notowanego rywala, Broń długimi momentami prezentowała się dobrze.

W 6 minucie to nasz zespół mógł objąć prowadzenie. Do dośrodkowania z rzutu wolnego najwyżej wyskoczył Wojciech Kupiec i trafiając do siatki mógł podenerwować brata. Piłka jednak mninimalnie przeszła nad poprzeczką.
W 11 minucie w podobnej sytuacji spudłowa Mouhammadou Fall. Przypomnijmy, że Senegalczylk jesienią zagrał trzy mecze w barwach Broni. 
W 30 minucie po strzale Jana Kowalskiego piłka odbiła się od poprzeczki. Kilkanaście minut później ten zawodnik już trafił do siatki. Nasi zawodnicy w zamieszaniu wynbili piłkę na 16 metr i tam Kowalski uderzył perfekcyjnie po ziemi, a Paweł Młodziński zasłonięty nie miał szans na obronę.

Tuż po przerwie Dominik Leśniewski miał świetną okazję, aby wyrównać wynik meczu. W 56 minucie pogubiła się nasza defensywa i Marcin Truszkowski bardzo ładnym uderzeniem zdobył z 18 metrów drugą bramkę. 
W kolejnych minutach jeszcze Dominik Leśniewski i Daniel Ciupiński nie wykorzystali sytuacji oko w oko z bramkarzem Siarki. W końcówce goście mieli jeszcze okazję, aby strzelić trzecią  bramkę.

Broń przegrała, ale pokazała się z dobrej strony. Zespół musi przede wszystkim poprawić skuteczność i bęzie dobrze.

Zdjęcia niebawem

PODOBNE WPISY