sobotnie sparingi

Prezentuajemy wyniki sparingów z ostatniej soboty. Pogoń Siedlce wyjeżdża na obóz, Kutno odwołuje sparingi z powodów finansowych. Nie tylko Broń wygrywa z Młodą Ekstraklasą. Piaseczno rozgromione przez Pilicę. Batata w Concordii?

Pelikan Łowicz- Pogoń Siedlce 2:1 – Pogoń rozegrała mecz w drodze na obóz w Kluczborku podczas którego będzie przygotowywać się do rundy wiosennej. Siedlczanie przegrali sparing z drugoligowcem, mimo, że prowadziła do przerwy.

MKS Kutno – wicelider odwołał już drugi sparing. W środę nie zagrał z Górnikiem Łęczyca, dzisiaj z Legią ME. W środę prawdopodobnie nie zagra z Sokołem Aleksandrów. Powodem są drastyczne oszczędności i związane z tym rezygnacje ze sparingów na wyjazdach, a w Kutnie nie ma warunków do rozgrywania spotkań. Mecz z Legią może odbędzie się we wtorek w Łowiczu- pod warunkiem, że piłkarze MKS pojadą własnymi środkami transportu.

Radomiak – Orlęta Radzyń Podlaski 3:0 – Radomiak wysoko wygrał z liderem czwartej ligi lubelskiej, strzelając dwa gole w ostatnich minutach meczu. Bramkarz ” zielonych” obronił karnego.

Narew Ostrołęka- Hutnik Warszawa 2:1 – kolejny gol Marcina Truszkowskiego

Sokół Aleksandrów – Widzew Łódź ME 0:3

Warta Sieradz- Olimpia Koło 3:0 – Olimpia była zastępczym rywalem zamiast Świtu Nowy Dwór Maz.

Legionovia – Start Otwock 3:1 – Wynik tego meczu moze być neispodzianką, ale należy wiedzieć, że w drużynie drugoligowca wystąpił tylko jeden senior.

Pilica Białobrzegi- KP Piaseczno 4:0-  Piaseczno  rozgromione przez czwartoligowca z Białobrzegów. W bramce Pilicy wystąpił Marcin Pieniążek- który jesienią bronił bramki…Piaseczna.

Włókniarz Zelów-  Jagiellonia Białystok ME 3:1  – Z Włókniarzem trenuje Nigeryjczyk Samuel Uche Obi, występujący jesienią w Sokole Aleksandrów.
  UKS SMS Łódź- Lechia Tomaszów 3:1
Omega Kleszczów- Ceramika Opoczno 5:4
– hokejowy wynik w meczu z liderem IV ligi łódzkiej, Nowym prezesem Ceramiki został Paweł Kosno.

Ursus – GLKS Nadarzyn  1:1 – dziesiąty sparing Ursusa bez porażki, tym razem z drugoligowcem

Concordia Piotrków – Pilica Przedbórz 1:0 – chęć gry w Concordii wyraził Sergio Batata, który ma bogatą przeszłość w polskich klubach, dwa lata temu występował w Stali Niewiadów- rywalu Broni. Możliwe jednak, że nie wróic do Piotrkowa- w środę zagrał w barwach Motoru Lublin.

PODOBNE WPISY