Sparingowa porażka w Kraśniku

Stal Kraśnik - Broń 7:3 (6:2).

Beszczyński 4, Szewc 12 z karnego, 33, K. Iwanowicz 23, 36, Sawczuk 26, .Dydo 80  - Drachal z karnego 14, Kościelniak 35, Cieślik 82 z karnego dla Broni.

Broń I połowa:
Kędzierski (30 Młodziński) - W. Kupiec, A. Kupiec, Boguś, Kośmicki - Grymuła, Cichawa, Dziubiński, Kościelniak - Drachal, Ciupiński.
Broń, II połowa: Młodziński (70 Michałek) - Ziętek, Jarząbek, Zieliński, Kośmicki, Sałek, Bawor, Cieślik, P. Kocon, Chudziński, Chodyra.

Na pierwszą połowę trener Kupiec desygnował do gry, wydaje się obecnie najmocniejszy skład.

Przeciwnikiem naszego zespołu była grająca na co dzień w trzeciej lidze Stal Kraśnik.

Mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem. Zapraszamy do śledzenia na żywo wyniku i najważniejszych wydarzeń z Kraśnika.

Mecz rozpoczął się praktycznie bez rozgrzewki, gdyż nasz zespół nie mógł trafić na boisko, gdzie jest on rozgrywany. Nowych zawodników w dzisiejszym sparingu nie będzie. Poza tymi, którzy grali przeciwko Koronie Kielce na mecz przyjechał jedynie młody napastnik Centrum Radom, Konrad Chodyra.

Od 3 minuty Broń przegrywa. Gospodarze rozgrywali rzut rożny i po
dośrodkowaniu Daniel Beszczyński trafił głową do siatki.

12 min 2:0 dla Stali z karnego.

14 min faulowany Ciupiński i z karnego A. Drachal

Kolejne cztery gole w krókim odstępie czasu dla gospodarzy
i jest 6:2. Dla Broni drtugiego gola strzelił Arek Kościelniak

Jest przerwa. Na drugą połowę wejdzie praktycznie cała inna jedenastka

Broń, II połowa: Młodziński – Ziętek, Jarząbek, Zieliński, Kośmicki, Sałek, Bawor, Cieślik, P. Kocon, Chudziński, Chodyra.

Rozpoczęła się druga połowa sparingu

Optyczna przewaga Broni, ale brakuje sytuacji podbramkowych. Stal mądrze i rozsądnie przy wyniku 6:2 oszczędza siły i nie dopuszcza do groźnych sytuacji pod swoją bramką.

Najpierw 7:2, a chwilę później Cieślik z rzutu karnego.

Koniec meczu. Broń przegrała i to dość wysoko, ale z przebiegu gry nie zasłużyła na tak dotkliwą porażkę. Zanim zespół w odpowiedni rytm gry, podchodząc do meczu praktycznie bez rozgrzewki, gospodarze strzelali gole praktycznie z każdej akcji. Na szczęście był to sparing, w którym można stosować dowolną taktykę, dowolne ustawienie graczy.