Środa w Przysusze

OSKAR PRZYSUCHA - BROŃ RADOM
Mecz towarzyski nr. 3

Środa godzina 18

Piłkarze Broni w najbliższą środę zagrają trzeci mecz towarzyski tego lata. Nasz zespół na wyjeździe zmierzy się z wicemistrzem czwartej ligi, ostatniego sezonu, Oskarem Przysucha. Zimą towarzyskim sparingu Broń była górą, ale w ostatnich ligowych meczach to przysuszanie dali się naszej drużynie mocno we znaki.

Oskar prowadzony przez trenera Pawła Góraka, wiosną sprawił wielką niespodziankę Po zimowej rewolucji mało kto stawiał na przysuską ekipę,  tymczasem drużyna zakończyła rozgrywki na drugim miejscu. Czwartoligowcy z Przysuchy rozpoczęli przygotowania w miniony poniedziałek, zagrają z Bronią „na świeżości”, ale wyniki sparingów mają tutaj drugorzędne znaczenie.

Trener naszego zespołu Dariusz Różański podobnie jak w meczu z Prochem będzie miał do dyspozycji 20 piłkrzy więc będzie mógł wystawć dwie „jedenastki”. Pierwszy raz w naszym zespole sprawdzani będą, bramkarz, Paweł Łakota (ostatnio Motor Lublin). oraz 18 – letni pomocnik, Kamil Sternicki (Drwęca Nowe Miasto Lub.). Niewykluczone, że w środę dojedzie jeszcze ktoś nowy.

Wynik na żywo z tego sparingu, będzie można śledzić na naszym portalu, od godz. 18