Środa z Drogowcem

BROŃ RADOM - DROGOWIEC JEDLIŃSK
Środa godzina 19, boisko ze sztuczną nawierzchnią

Piłkarze Broni w środy wieczór rozegrają trzeci w tym roku mecz towarzyski. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie lider ligi okręgowej, zespół Drogowca Jedlińsk. Trener zespołu Broni, Dariusz Różański, będzie miał prawdopodobnie do swojej dyspozycji taką samą grupę zawodników, co w sobotę z Lechią w Tomaszowie. Piszemy prawdopodobnie, sytuacja w okresie transferowym zmienia się z godziny na godzinę.

Szkoleniowiec chciałby u siebie widzieć dwóch graczy Szydłowianki, Tomka Zagórskiego i Patryka Czarnotę, a także Egipcjanina Moatasem Aziza. Być może dołączy też Bartek Siwak. Trwają rozmowy i poszukiwania kolejnych graczy, którzy wzmocniliby przede wszystkim formację defensywną. Tu sytuacja też może się wyjaśnić w najbliższych dniach.

Drogowiec Jedlińsk, to lider ligi okręgowej, aktualnie główny kandydat do awansu do IV ligi. Zespół trenera Pawła Góraka ma 9 punktów przewagi nad wiceliderem. W minioną sobotę drużyna ta, w meczu sparingowym wypadła całkiem dobrze na tle drugoligowego Radomiaka Radom. Drogowiec prowadził do przerwy 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:3. W ekipie z Jedlińska nie brakuje zawodników, którzy w przeszłości związani byli z Broni: Piotr Prasek, Bartek Kozicki, Maksym Kobylarczyk, Norbert Rdzanek. 

PODOBNE WPISY