Szansa na rewanż za popsutą zabawę

START OTWOCK - BROŃ RADOM
Sobota, godz. 15, stadion imienia Tadeusza Ślusarskiego
Piłkarze Broni Radom w sobotnie popołudnie rozegrają kolejny ważny pojedynek. Nasza drużyna w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się ze Startem Otwock, który jesienią w Radomiu mocno popsuł nastroje sympatykom naszej drużyny. Przypomnijmy, że podczas pierwszego historycznego meczu przy sztucznym oświetleniu, zespół trenera Macieja Kędziorka zwyciężył 3:1. Dla naszej drużyny będzie to szansa na rewanż.

Cztery mecze bez porażki, trzy wygrane z rzędu i trzeci kolejny mecz bez straty gola. Nasi piłkarze znacząco poprawili humory i sobie i kibicom. Ostatni mecz z Omegą Kleszczów pokazał, że Broń potrafi zagrać świetną piłkę. Liczymy, że w sobotę nasza drużyna pokaże, że nadal jest w formie i podtrzyma dobrą passę.
Nie jest tajemnicą, że drużyna walczy o miejsce w czołowej ósemce, aby zachować stypendia na dotychczasowym poziomie. Na razie Broń ma osiem punktów przewagi na dziewiątą drużyną w tabeli. To właśnie Start zajmuje dziewiątą pozycje i dobrze by się stało, gdyby podoppieczni trenera Tomasza Dziubińskiego powiększyli przewagę. Wówczas do kolejnych meczów mogliby się przygotowywać z większym spokojem.

Do meczu ze Startem, Broń przygotowuje się w komplecie. Nikt nie pauzuje za kartki, nikt też nie musi pazuować z powodu kontuzji.

Zespół z Otwocka wiosną, to wielka niewiadoma. Drużyna ta przeplata dobre występy ze słabymi. Potrafiła w dobrym stylu pokonać Orła Wierzbicę, czy Pogoń Grodzisk Mazowiecki, po czym traciła punkty z Zelowem, czy ostatnio wysoko przegrała 0:4 z MKS Kutno.

PODOBNE WPISY