Trampkarze triumfują

Dziś w meczu Mazowieckiej Ligi Tramkarzy o bardzo dobry rezultat postarali się podopieczni Ireneusza Goczycy oraz Dariusza Różańskiego. Nasi zawodnicy, mimo, że nie byli faworytem pojedynku z OSiR-em, zagrali z wielką wolą zwycięstwa i chociaż mecz nie ukladał się na początku dla nich pomyślnie (przegrywali po 10 minutach gry) zdołali zainkasować komplet punktów.
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się dziś podopieczni Włodzimierza Andrzejewskiego w meczu Radomskiej Ligi Trampkarzy Młodszych i wrócili z tarczą z Potworowa.

MLT – OSiR Sokołów Podlaski – Broń Radom 1:2 (1:1).

Bramki dla Broni: Grzyb 25 min, Nogaj 70 min. W 65 minucie gospodarze egzekwowali rzut karny, na szczęście Witaszek zdołał go obronić.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu, podopieczni Ireneusza Goczycy oraz Dariusza Różańskiego kończącą się rundę zaliczą do bardzo udanych. Nasi  trampkarze w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy zdołali już zdobyć 17 punktów, a mamy nadzieję, że za tydzień wrócą z tarczą z Żelechowa i zakończą rundę jesienną z dorobkiem 20 punktów, plasując się w pierwszej piątce Ligi Mazowieckiej.

Zawodnikom oraz ich trenerom serdecznie gratulujemy i czekamy na 3 punkty za tydzień oraz na równie udane występy na wiosnę.

RLTMł – KS Potworów – Broń Radom 1:8 (1:6).

Bramki dla Broni zdobyli: Oskar Kasperek x3, Szymek Pilarek x2, Damian Derleta, Wiktor Kupiec oraz Tomek Wojtysiak po 1.

Podopieczni Włodzimierza Andrzejewskiego zakończyli rundę jesienną z kompletem zwycięstw na koncie, więc pozostaje nam tylko pogratulować skuteczności i życzyć drużynie naszych trampkarzy młodszych, ich trenerowi oraz sobie samym, „tylko” powtórki na wiosnę. 

PODOBNE WPISY