Trener Artur Kupiec o meczu z Polonią

Trener Broni Radom, Artur Kupiec nie mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych po meczu z Polonią w Warszawie. Nasz zespół przegrał 1:4, a gospdoarze zagrali bardzo dobry mecz i udzieli naszej drużynie surowej lekcji futbolu.
Artur Kupiec, Broń Radom: - Wynik zasłużony i mówi sam za sobie. Polonia piłkarsko przewyższała nas w każdym elemencie. Mieliśmy za mało atutów, aby nawiązać wyrównaną walkę. Szkoda, że popełniliśmy błędy zaraz na początku zarówno pierwszej, jak i drugiej połowy. Uczulałem zawodników na to, że gospdoarze wyjdą na drugą połowę zmobilizowani, że będą chcieli zakończyć ten mecz. Mieliśmy przetrzymać kwadrans, ale niestety dwa błedy i świetne akcje rywala sprawiły, że właściwie po 50 minutach było po meczu. Polonia okazała się bardzo mocnym zespołem. Czeka nas ciężki tydzień pracy i już szykujemy się do następnego meczu z Wasilkowem. To nie będzie łatwe spotkanie i nie warto sugerować się tabelą. W tej lidze nigdzie łatwo o punkty nie ma.