Broń: Młodzińśki - Zieliński, Kośmicki, Kupiec, Ubożak - Cichoń, Sałek, Czarnecki, Chudziński - Ciupiński, Jamróz
Narew: Łyziński - Ostaszewski, Kamiński, Zalewski, Pragacz - Lelujka, Strzeżysz, Marczak, Wilczewski - Truszkowski, Olesiński
 sędziowie: GŁOWNY Paweł Pason, ASYSTENCI Radosław Pawłowski i Marek Słabowski
 39 min. Sałek 1:0
77 min. Ciupiński 2:0
87 min. Olesiński 2:1

2 min pierwsza groźna akcja Broniarzy zakończona celnym uderzeniem Ciupińskiego jedank bramkarz gości chwyta pewnie piłkę
8 min mecz toczy się w srodkowej części boiska
11 min celnie uderza Ciupiński jednak bramkarz gości na posterunku
16 min doping 50 osobowej zorganizowanej grupy kibiców Broni , rzut wolny dla Broni ale piłkę zagrywaną przez Cichonia chwyta pewnie Łyziński
23 min żółta kartka dla Wojciecha Kupca
28 min bardzo wyrównany mecz
32 min grożnie uderzał Cichoń ale piłka mija minimalnie bramkę gości

OFICJALNIE SPRZEDANO W KASIE PRZED MECZEM 170 BILETÓW NA DERBOWE SPOTKANIE TAK WIĘC ZOSTAŁO JUŻ TYLKO 230 BILETÓW A TRZEBA PAMIĘTAĆ, ŻE TYLKO GODZINĘ KASA Z BILETAMI BYŁA OTWARTA.

39 min fantastyczne uderzenie z 24 metrów Damiana Sałka i Broń prowadzi 1:0 ! Znakomite uderzenie, bardzo precyzyjnie przy słupku umieścił futbolówkę Sałek.

40 min jakimś znanym sobie sposobem wyjął uderzenie Ciupińskiego bramkarz gości
42 min z 6 metrów w bramkarza uderza Czarnecki
44 min
rzut rozny dla gości ale piłkę łapie Paweł Młodziński
45 min bardzo groźne uderza Marczak ale z lini bramkowej wybija na rzut rożny Kośmicki

przerwa

46 min zaczęła się druga połowa
48 min złe wykonanie rzutu wolnego przez Broniarzy
50 min rzut rożny dla nas, bramkarz piątkuje na aut
54 min faulowany Przemysław Cichoń, żólta kartka dla zawodnik gości Artura Kamińskiego
60 min na spalonym Daniel Ciupiński
61 min rzut rożny dla nas i minimalnie uderza Marcin Kośmicki
63 min żółtą karkę otrzymał Łukasz Ubożak i Marcin Truszkowski
65 min POZOSTAŁO JUŻ TYLKO 230 BILETÓW DLA KIBICÓW BRONI. MOŻNA KUPIĆ W PONIEDZIAŁEK OD GODZINY 10:00 W KLUBIE U DYREKTORA ROBERTA MUSZYŃSKIEGO
67 min rzut wolny dla gości piłka w bramce naszego zespołu ale gol nie uznany gdyż zawodnik, który skierował piłkę do brami pomagał sobie ręką
70 min rzut wolny dla gości ale Cezary Zieliński wybija na aut
74 min z lini bramkowej pierwsze uderzenie wybija Łukasz Ubożak, a drugie uderzenie blokuje Łukasz Jamróz
75 min kontra piłkarzy Broni i faulowany Daniel Ciupiński, który gra dziś bardzo dobry mecz
77 min znakomita indywidualna akcja Daniela Ciupińskiego, który ograł trzech pilkarzy Narwii oraz bramkarza Łyzińskiego i strzela gola ! BROŃ prowadzi już 2:0 !!!
81 min grożnie na bramkę Broni uderza Przemysław Olesiński
85 min gola dla Narwi i jest 2:1 dla Broni
87 min druga żółta kartka dla Łukasza Ubożak i Broń gra w osłabieniu czyli w dziesięciu
89 min rzut rożny dla gości
90 min pierwsza zmiana w naszym zespole za Arkadiusza Chudzińskiego wchodzi Norbert Jarząbek sędzia doliczył 4 minuty
90 min + 2 min przewrotką uderza Olesiński cudownie broni Młodziński
90 min + 4 min Paweł Młodziński znów broni fantastycznie
KONIEC MECZU BROŃ WYGRAŁA 2:1 !!!

PAMIĘTAJCIE W PONIEDZIAŁEK OD 10:00 W KLUBIE DOKUPIENIA TYLKO 230 BILETÓW !!! CENA JEDNEGO BILETU TO 15 ZŁ , MOŻNA KUPIĆ SZALIK, KOSZULKĘ, CZAPKĘ BRONI. NA DERBY DO KLATKI WSZYSCY W CZARNYCH KOSZULKACH. NAWET NA KURTKĘ MOŻNA ZAŁOŻYĆ.