W daleką podróż po punkty

NAREW OSTROŁĘKA - BROŃ RADOM
Sobota godz. 16
Stadion w Ostrołęce, ul. Witosa 1.

Komplet punktów i wysoka wygrana - tak pewnie myśli większość kibiców o tym meczu. Nie jest to jednak tak oczywiste jakby się wydawało. wszak piłkarze Narwii nie położą się i nie poddadzą bez walki. Dopóki piłka nie wpadła do siatki, wszystko jest mnożliwe.

Nasi piłkarze wybierają się w najdalszą jesienną podróż do Ostrołęki oddalonej o 240 kilometrów. Miejscowa Narew przeżywa spore problemy finansowe i organizacyjne, co szybko uwidoczniło się w tabeli. Zespół zajmuje ostatnią pozycję w tabeli mając na swoim koncie dwa punkty. Z drugiej strony boiska stanie rewelacja tego sezonu, radomska Broń, która również ma mocno okrojony budżet i odmłodzony skład, ale wyniki osiągane są nadspodziewanie dobre.

Narew jeszcze nie wygrała meczu, ale tacy piłkarze jak Łyziński, Zalewski, Pełtak, Dawidzki, Nakielski, Strzeżysz, Niedźwiecki (nie zagra z Bronią), Olesiński – nie są nowicjuszami w trzeciej lidze. Zrobią wszystko, aby uratować klub i zdobyć jakieś punkty z Bronią. Bardzo ambitnie podchodzą do wszystkich spotkań i piłkarzom z Ostrołęki udało się zremisowac z Orłem Wierzbica i Ursusem Warszawa.

Trener Artur Kupiec szczególnie przestrzega swoich zawodników  przed leceważeniem zespołu Narwi. Szkoleniowuiec będzie wymagał od swoich graczy maksymalnegop podejścia do przeciwnika. 

Do Ostrołęki nie pojedzie Adrian Ziętek, który lecz kontuzje. Pozostali zawodnicy będą do dyaspozycji trenera Kupca. Pojedynek rozpocznie się o godz. 16.

Jeśli tylko nic nie stanie na przeszkodzie, przeprowadzimy jak zawsze relację na żywo.

Na zdjęciu mecz Narwi z Bronią z 2008 roku, który gospodarze wygrali 3:0. W akcji Robert Rogala.

PODOBNE WPISY