W sobotę wszyscy na N9!!!!

BROŃ RADOM - OSKAR PRZYSUCHA
Sobota godz. 16
Rozpoczynamy nową rundę. Jest to chyba najważniejsza runda dla klubu, od ośmiu lat, gdy na rok spadliśmy do IV ligi i bardzo szybko wróciliśmy na wyższy szczebel. Chcielibyśmy powtórki. Będzie piekielnie ciężko, bo nawet mistrzostwo grupy południowej nie daje awansu. Już w sobotę bardzo ważny i bardzo ciekawy mecz, który może nas minimalnie przybliżyć do tego celu. Kluczem do zwycięstwa będzie poprawa skuteczności i pełna koncentracja.

Z Oskarem Przysucha nasza drużyna w oficjalnych spotkaniach grała trzykrotnie. Jeszcze w trzeciej lidze z ogromnym trudem i szczęśliwie zremisowaliśmy z zespołem trenera Arkadiusza Grzyba 2:2. W rewanżu w Przysusze były już 2:0 po golach Kamila Czarneckiego. Obie drużyny spadły z ligi. Broń z Oskarem zmierzyła się ponownie na inaugurację nowego sezonu. Nasz zespół wygrał 4:0 w Przysusze, ale trzeba pamiętać, że przy stanie 2:0, Paweł Młodziński obronił rzut karny i mogło być różnie.

ZOBACZ JESIENNE SPOTKANIE OSKAR – BROŃ TUTAJ

Jesienny wynik nie oddał w ppełni tego co działo się na boisku. Broń co prawda była lepszym zespołem, ale tak dużej różnicy w umiejętnościach nie było (4:0)

Ten pierwszy wiosenny mecz też będzie ciężko. Na lidera każdy się spręża, a już na pewno trener Bolesław Strzemiński (były piłkarz Broni) i jego podopieczni. Ciekawych podtekstów nie brakuje. Igor Piskorz, junior Broni Radom, został wykupiony przez Radomiaka, nie miał szans na grę w swoim nowym klubie i trafił do Przysuchy. Bartłomiej Książek grał jesienią mało w Broni i zdecydował się na transfer do Oskara. Ma tam zastąpić Pawła Kowalczyka, który doznał poważnej kontuzji i przeszedł operację.
Nowi piłkarze Oskara próc wspomnianych Książka i Piskorza to: Piotr Maciejczak z Chojniaka Wieniawa i Adrian Zięba z Resovii Rzeszów. Ten ostatni to młody golkiper, który przygodę z piłką również zaczynał w Broni.
Ubyli: Kamil Kobryń (Spartakus Daleszyce?), Jakub Dadasiewicz (Stal Kraśnik?), Bartłomiej Madej (Zjednoczeni Bełchatów?), Bartosz Zakrzewski (powrót do Radomiaka Radom, koniec wypożyczenia), Paweł Kowalczyk (kontuzja)

MOBILIZACJA
W naszym zespole mobilizacja jest ogromna. Kontuzja Kamila Czarneckiego ani nie komplikuje, ani też nikogo nie martwi. Oczywiście jest to wartościowy zawodnik, który w ostatnich latach potrafił znaleźć receptę na Oskara, ale z drugiej strony, jeśli Broń myśli o wygraniu ligi i zdobywaniu punktów, powinna radzić sobie z takimi problemami.
Jaki skład wystawi trener Dariusz Różański? Niewiadomo, ale jest też mało istotne, bo ktokolwiek by nie wyszedł w podstawowym składzie, musi dać z siebie wszystko.

Zapraszamy wszystkich na mecz. Hasło nadal jest aktualne: PIĄTAK W DŁOŃ I NA BROŃ. Wszak ceny biletów nie zmieniły się i kosztują jedynie 5 zł. Kobiety oraz młodzież do lat 12 wchodzi gratis, ale musi w kasie zamówić tak zwany bilet zerowy z numerem Pesel.

Przypominamy też, że ruszyła Liga Typera i już można typować mecze 20 kolejki

Od godz. 15.45 na naszej stronie rozpocznie tekstowa relacja LIVE