W sobotę z GKS Bełchatów

W sobotę o godzinie 11 piłkarze Broni Radom zagrają towarzysko z GKS Bełchatów. Mecz odbędzie się na pewno na wyjeździe, ale dokładne miejsce jest teraz w trakcie ustalania. W najbliższych dniach w zespole Broni pojawiać się będą kolejni nowi zawodnicy.

Mecz z Bełchatowem wyszedł trochę spontanicznie, bo nasz sztab szukał rywala, a bełchatowianom na sobotę wypadł sparingpartner. Przypomnijmy, że GKS wycofał się z II ligi, rozpocznie sezon od IV ligi. Trenerem został Bogdan Jóźwiak do niedawna trener Ursusa Warszawa.
Wiadomo, że mecz rozpocznie się o godz. 11, ale dokładnego miejsca nie możemy jeszcze podać.

Z testowanych zawodników warto wspomnieć, że zagra Filip Brzeziński, bramkarz rocznika 2002. To wychowanek Broni, który ostatnio występował w Escoli Varsovia. Warto przypomnieć, że w 2017 roku ten zawodnik przebywał na testach w Evertonie! Potem jednak złamał rękę i to trochę zahamowało jego zagraniczną przygodę.
Testowany będzie też młody ofensywny zawodnik Energii Kozienice, zdobywca 11 bramek w ostatnim sezonie. Mowa o Bartoszu Nowaku, który jest wychowankiem Młodzika Radom. Na testach w najbliższych dniach pojawią się też środkowy obrońca, lewy obrońca i napastnik.

PODOBNE WPISY