Wiktor Kupiec asystentem trenera

WITAMY W DOMU!
Stało się, to co powinno być oczywiste. Biało - czerwono - niebieskie serce powinno pompować Broniarską krew przy Narutowicza 9. Tak będzie w wypadku Wiktora Kupca, który wraca do domu i będzie pełnić rolę asystenta trenera w naszym klubie.

Wiktora Kupca bliżej nie trzeba przedstawiać. Ma 25 lat. Jest wychowankiem naszego klubu i niezwykle oddaną postacią. Kontuzje stanęły mu na przeszkodzie i musiał przedwcześnie zakończyć granie w piłkę. Zaangażował się w pracę szkoleniową. W naszym klubie pracował u boku swojego ojca, Ś.P Artura Kupca. Ostatnio pomagał w roli asystenta Michałowi Pulkowskiemu. Obaj zrobili niesamowity wynik w Błoniance Błonie. Obaj niosą niosą nowe pomysły i nową energię dla Broni.

Cieszę się z możliwości powrotu, bo zawsze serce mocniej bije na Narutowicza. Jestem pełen wiary, mamy dwuletnią wizję i kierunek, w którym chcemy podążać. Mam nadzieję, że uda się zbudować fajny zespół, stworzyć pozytywną atmosferę wokół Klubu i dać więcej radości sympatykom – powiedział nam Wiktor Kupiec. 

Życzymy powodzenia!

PODOBNE WPISY