Wspaniały mecz oldbojów Miłkowskiego [FOTO]

Zagraj, zagraj jak za dawnych lat - śpiewali często kibice Broni Radom...no i zagrali. W niedzielę podczas II Memoriału Zdzisława Miłkowskiego towarzysko między sobą zagrali oldboje, podopieczni trenera i byłego piłkarza, którego pmięć kultywowaliśmy przez dwa dni. Nad stadionem rozszalała się burza, ulewa, a mimo to panowie w słusznym wieku, wyszli na murawę na rozgrzewkę....

Czytaj w rozwinięciu.

FOTOGALERIA TUTAJ

Kibice zobaczyli kilka fajnych i dynamicznych akcji. Wielu tych zawodników, jeszcze pomaga drużynom w niższych ligach. Kilkoma świetnymi podaniami popisał się też Dariusz Różański, obecny trener Broni. Gole strzelali między innymi Robert Rogala, Mikołaj Skórnicki, Robert Wicik, czy Krzysztof Banaszkiewicz. Padł remis 4:4. Była też seria rzutów karnych, aby emocje były równie wielkie jak w meczu Polaków ze Szwajcarami. Kto wygrał? NIe ważne. Liczyła się świetna zabawa i integracja klubowego środowiska. Miło było jeszcze raz popatrzeć na zespół, który kiedyś (15 lat temu) w sporej mierze wygrał 4 ligę (w roli beniaminka) i poległ w dramatycznych barażach z Legionovią Legionowo.

W ekipie oldbojów zagrali: Radosław Senator, Mariusz Lis, Michał Aleksandruk, Mikołaj Skórnicki, Paweł Lewandowski, marcin Trojanowski, Robert Wicik, Dariusz Różański, Tomasz Niewiadomski (nie zagrał, ale był gościnnie), Marcin Głogowski, Krzysztof Banaszkiewicz, Robert Rogala, Daniel Grymuła, Konrad Głowka, Michał Bochniak.

PODOBNE WPISY