Wszyscy na mecz z liderem!

BROŃ RADOM - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Sobota godz. 17
Stadion, ul. Narutowicza 9


Przed nami kolejna odsłona nowego sezonu. Tym razem na nasz stadion zawita lider i jedyny niepokonany zespół w tym sezonie. Nasza Broń zajmuje trzecią lokatę, więc śmiało można mówić, że czeka nas hit kolejki! 
Pojedynki ze Świtem zawsze były trudne, pasjonujące i przy tym bardzo ciekawe dla kibiców. W ostatnich latach nowodworzanie biją się o czołowe lokaty. Wydaje się, że w tym sezonie zespół też będzie grać o wyższe cele. Po trzech kolejkach jako jedyny ma na swoim koncie komplet punktów.

W dotychczasowych meczach Świt pokonał Lechię Tomaszów Mazowiecki 2:0, Sokół w Ostródzie 3:2 i w ostatniej kolejce Ursus Warszawa 3:2. Wydaje się, że po meczu z Błonianką poprzeczka pójdzie w górę, ale trener naszej drużyny Michał Pulkowski uważa, że każdy mecz jest inny, że liga jest bardzo wyrównana i pierwszy trzy kolejki pokazały, że każdy może wygrać z każdym.
Latem o zespołu dołączył Arkadiusz Ciach, który już zdobył trzy gole. W poprzednim sezonie grał w Legii II. Ciekawostką jest fakt, że do Świtu dołączył też Jakub Zborowski, były zawodnik naszej drużyny.

Po drugim zwycięstwie w tym sezonie, atmosfera w naszym zespole jest bardzo dobra. Drużyna chciałaby w sobotę zagrać jak najlepiej, bo Broń przy dobrych układach spotkań, pierwszy raz od kilkunastu lat może być liderem trzeciej ligi. Liczymy, że zespół zregenerował się już po środowej potyczce.
Ostatni raz ze Świtem wygraliśmy cztery lata temu. Dwie ostatnie potyczki przy Narutowicza kończyły się remisami 1:1.
 
Zapraszamy kibiców do głośnego wsparcia!!!
Z meczu przeprowadzimy tekstową relację na żywo.  


Ostatnie mecze

Sezon 2021/22
Broń – Świt 1:1
Świt – Broń 3:0

Sezon 2020/21
Broń – Świt 1:1

Sezon 2019/20
Świt – Broń 2:0

Sezon 2018/19
Świt – Broń 5:1
Broń – Świt 2:0 (27 październik 2018)

PODOBNE WPISY