Wygrał zespół lepszy

Broń Radom - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0 (1:0)
Bramki: Czarnecki 40 z karnego, Putin 53
Broń: Młodziński - Korcz (84 Kupiec), Grunt, Kventsar, Wicik, Leśniewski (84 Niemyjski), Sala (74 Góźdź), Imiela, Nowosielski (86 Machajek), Putin (66 Więcek), Czarnecki (86 Nogaj).

Wreszcie! Udało się! Za nami ostatni mecz sezonu, po którym mogliśmy cieszyć się z upragnionego awansu do trzeciej ligi. Na obszerne podsumowanie całego sezonu, przyjdzie jeszcze czas w najbliższych dniach. Dzisiejszego wieczora skupimy się jeszcze na tym co działo się w rewanżowym meczu z Mazovią na naszym stadionie.

Mazovia do Radomia przyjechała z nadzieją, na wywiezienie korzystnego rezultatu. Można było się spodziewać, że goście przyjadą i mocno zaatakują, aby jak najszybciej zdobyć bramkę. Trzeba przyznać, że pierwszy kwadrans w wykonaniu gości był dobry. Zaczęli z animuszem, nasz bramkarz Paweł Młodziński dwukrotnie musiał interweniować, a raz zawodnik Mazy w dogodnej sytuacji przestrzelił. Swoje okazje miał też Wiktor Putin.
Z biegiem czasu to nasz zespół zaczął częściej zagrażać bramce gości. W 40 minucie faulowany był w polu karnym Wiktor Putin. Rzut karny na gola zamienił Kamil Czarnecki. To jego 30 gol w tegorocznych rozgrywkach i aż 21 wiosną! (GRATULACJE!!!)

W 53 minucie po dośrodkowaniu i w zamieszaniu podbramkowym, Wiktor Putin wepchnął piłkę do siatki i stało się już pewne, że Broń nie wypuści już takiej szansy. Z zespołu gości praktycznie uszło powietrze, a w kolejnych minutach nasz zespół mógł zdobyć kolejne bramki i zabrakło trochę skuteczności. Większość na stadionie oczekiwała już końcowego gwizdka. Potem już nastąpiła ogromna radość.
Wkrótce skrót wideo z meczu, a także obszerny materiał wideo ze świętowania sukcesu

PODOBNE WPISY