Wygrali z I ligą

Broń Radom 2000 - Sportowa Czwórka Radom 5:3
Bramki dla Czwórki: samobójcze 10, 15 min oraz 90 min Szymańska.
Bramki dla Broni: Królikowski 23 min, Kędzierski (karny) 25 min, Skoneczny 30 min, Węgrzyn 67 min, Gregorek 68 min.

Czwórka: Żarłok - Jaworska, Chrzanowska, Stefańska, Jarosz - Barańska, Zielińska, Grad - Rędzia, Michałowicz - Płóciennik (po za tym grały: Molenda, Stanik, Szymańska, Łodej).

Broń: Gowlik - Królikowski, Kędzierski, Kencel, Rdzanek - Mikulski, Dąbrowski, Skoneczny, Gregorek, Nowak, Bujak (po za tym grali: Węgrzyn, Zelga, Trzaska, Węglicki).

W miniony weekend pośród wszystkich zawodników najlepszy wynik uzyskali chłopcy z rocznika 2000. Wszak pokonali przeciwnika z I ligi. Co prawda zagrali z paniami z Czwórki, ale oba zespoły zasłużyły na uznanie.
ZDJĘCIA NA STRONIE CZWÓRKI TUTAJ

Mecz rozpoczął się katastrofalnie dla naszych chłopaków, Nie przyzwyczajeni do dużego boiska, po treningach w samej hali nie mogli sobie poradzić zarówno z piłką ,ustawieniem na placu, tym bardziej z przeciwnikiem, no i po paru minutach po dwóch błędach LUKS wyszedł na prowadzenie 2-0. Podziałało to jak zimny prysznic na KIONKÓW i w 7 minut odrobili straty i wyszli na prowadzenie. Swoje szanse miały również rywalki ale brakowało im dokladności i chłodnej głowy pod naszą bramką. Druga tercja ( mecz grany był 3x30min) to zdecydowanie najlepsze 30 minut w wykonaniu chłopaków mimo że nie strzelili żadnej bramki. Gra się układała , była szybka, płynna tylko mało skuteczności pod bramką LUKSIAR. W trzeciej odsłonie obie drużyny grały radosny futbol, akcja za akcje , biegali wszyscy raz pod jedną bramkę , raz pod drugą i tak przez całe 30 minut. Nasi tym razem byli skuteczniejsi strzelając 2 gole , tracąc jednego i mecz zakonczył sie naszym zwycięstwem 5-3.

W naszej bramce zadebiutował nowy nabytek KUBA GAWLIK, może nie był to nadzwyczajny debiut , ale bardzo dobrze że mamy tego chłopaka w naszym zespole.

Wzmocni na pewno się rywalizacja w bramce co z korzyścią odbije się na postawie obu naszych golkiperów. Bardzo pożyteczny sparing ze starszym o 4-5 lat przeciwnikiem, dużo walki, i co najważniejsze wielka kultura osobista na boisku. Brawo PANOWIE, BRAWO PANIE!!!!

Fot (sportowaczwórka.futbolowo.pl), Źródło: bron2000.