Wygrana juniorów

Broń Radom 94 - Strażak Wielogora 3:0 (2:0)
Bramki -  Wojciechowski 12, Bartosiak 34 z karnego, 72.

Broń 1994: Łysakowski - Chamerski, Szmit (60 Kowalczyk), Markowski (46 Pirosz), Pawelec, Czortek, Kalinkowski, Wojciechowski, Bartosiak, Rębiś (46 Prasek).

W debiucie w Pucharze Polski juniorzy bez problemów pokonali spadkowicza z klasy A, Strażaka Wielogóra.

Bez najmniejszych problemów juniorzy Broni pokonali spdakowicza z klasy A. Od samego początku nasza drużyna miała przewagę, grała lepiej technicznie, przewyższała także rywala kondycyjnie. Pierwsza bramka padła w 12 minucie po ładnej akcji i strzale Rafała Wojciechowskiego. W 34 minucie było już 2:0 po rzucie karnym wykorzystanym przez Tomasza Bartosiaka.  W tej części meczu piłka rzadko przekraczała linię połowy boiska- do zdobycia dlaszeych bramek zabrakło dokładności, szczęścia, poza tym dobrze spisywał się bramkarz gości.
       W drugiej połowie broniarze pozwolili sobie na większy luz, swobodniejszą grę, co spowodowało okazje dla gości- raz niemal z linii bramkowej wybił piłkę Mikołaj Chamerski.  Trzeicego – bardzo ładnego gola zdobył ponownie Bartosiak. Warto rwnie doda, że ostatni występ w barwach Broni zaliczył Bartek Kalinkowski, zostaje zawodnikiem Legii Warszawa na zasadzie transferu.