Wygrana z Orliczem w Suchedniowie

ORLICZ SUCHEDNIÓW - BROŃ RADOM 0:1 (0:0) 
Bramka: Bartosiak 73
Broń: Kosiorek (60 J. Piotrowski) - Machajek, Kiercz, Kośmicki (46 Zborowski), Wrześniewski, Bartosiak (75 Grudzień), Dias (51 Ambrozik), Elian, Olszewski, Kowalczyk (60 Głowacki), Danzell (46 Michalski).
Piłkarze Broni Radom graja dziś ostatni mecz towarzyski przed rundą jesienną. Nasz zespół gra na wyjeździe z czwartoligowym Orliczem Suchedniów. Wynik spotkania i najważniejsze wydarzenia będziemy zamieszczać poniżej.

Duże męczarnie w pierwszej połowie naszej drużyny. Niby przewaga w posiadaniu piłki, ale gra wygląda trochę jak bicie głową w mur. Brakuje decyzyjności, ostatniego podania. Na początku spotkania dobre okazje mieli Wrześniewski, Elian, a potem znakomite szanse mieli Bartosiak i Olszewski. Orlicz nastawił się głównie na kontrataki i trzeba przyznać, że Jakub Kosiorek w trzech sytuacjach pokazał się z dobrej strony.
W 52 minucie Piotr Goljasz ośmieszył obronę rywala, ograł kilku przeciwników...ale przestrzelił z pięciu metrów. Za chwilę w dobrej sytuacji znalazł się też Paweł Michalski, ale jego strzał obronił bramkarz.
Udało się dopiero w 73 minucie. Tomek Bartosiak dostał podanie między dwóch obrońców, wyskoczył zza pleców i w sytuacji sam na sam trafił po ziemi. W końcówce dobre okazje dla Broni mieli jeszcze Piotr Goljasz i Paweł Michalski, natomiast Elian w dogodnej okazji uderzył w obrońcę.

PODOBNE WPISY