Wygrana z Pilicą Białobrzegi

BROŃ RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI 3:1 (2:1)
Bramki: Elian Hernandez 5, Kumoch 42, Kośmicki 47 - Paterek 23 z karnego
Broń: Kosiorek - Zborowski, Wrześniewski, Kośmicki, Dias, Kumoch (61. Michalski), Bartosiak, Elian Hernandez, Goljasz (87. Ambrozik), Kielak (87. Denzell), Kowalczyk (74. Machajek).
Pilica: Adamczyk - Kencel, Walasek, Karasek (69. Żurawski), Uziębło (69. Klinicki), Niedziela (54. Dobkowski), Zawadzki (50. Korczakowski), Michalski, Rawski (69. Imiołek), Winiarski, Paterek.

W piątkowy wieczór nasz zespół poonał w derbach regionu drużynę Pilcy Białobrzegi.
Więcej w rozwinięciu

ZAPIS RELACJI TEKSTOWEJ TUTAJ

Tak jak można było się spodziewać, to było gatunkowo bardzo ciężkie spotkanie. Dla jedynych i drugich derby regionu, presja, debiut, ale skończyło się happy andem dla naszej ekipy!

Zarówno pierwsza, jak i druga połowa dobrze zaczynały się dla naszej drużyny. Na pomeczowej konferencji trener Pilicy powiedział, że nie zawsze wygrywa ten co gra lepiej. I zapewne jest w tym sporo racji. Z drugiej strony piłka jest grą błędów, a wygrał zespół, który tych błędów popełnił mniej.
Zarówno przy bramce Eliana, jak i przy rzucie wolnym Kamila Kumocha przysnęła defensywa gości, a zasłonięty Filip Adamczyk niewiele mógł już zdziałać. Gratulacje należą się Pilicy, bo walczyli do ostatnich minut i dzięki temu do samego końca nie mogliśmy być pewni wyniku, a mecz był bardzo emocjonujący.

– Chcieliśmy zadedykować wygraną trenerowi Kupcowi i wszystkim prawdziwym Broniarzom – przekazał za naszym pośrednictwem, kapitan zespołu, Jakub Kosiorek.

Wkrótce wideo z konferencji i skrót meczu 

PODOBNE WPISY