Wyniki III Memoriału

To była wyśmienita impreza, pełna emocji, goli i przyjemnych chwil. Widzew Łódź zgarnął główną nagrodę ufundowaną przez firmę Korbank. Gratulujemy zwycięzcom. Najważniejsze, że uczestnicy pojechali do domu zadowoleni. Nas cieszy przede wszystkim fakt, że mogliśmy po raz kolejny godnie i dumnie uczcić pamięć Zdzisława Miłkowskiego, byłego piłkarza, potem trenera Broni Radom. Ikonę naszego klubu, człowieka, który przez 55 lat mocno pracował na dobre imię radomskiej Broni.

FOTOGALERIA TUTAJ
ZDJĘCIA RÓWNIEŻ NA NASZYM FACEBOOKU
TUTAJ

Zespoły z rocznika 2004 zmagały się na dwóch pełnowymiarowych boiskach, na sztucznym i bocznym naturalnym. Na murawie bezapelacyjnie wygrał Widzew Łódź. 6 zwycięstw i 1 remis mówią same za siebie. Nasza drużyna była bardzo blisko remisu z Widzewem. Po bardzo dobrej grze, ekipa trenera Roberta Rogali straciła decydującą bramkę na 10 sekund przed końcem. Jednak w całym turnieju drużyna Broni zajęła wysoką trzecią lokatę. Pierwszy raz w historii memoriałowych zmagań Broń była na podium.
Drugi zespół Broni zajął co prawda ostatnie miejsce, ale ambicji i zaangażowania nie można było chłopcom odmówić.

Wielkie  brawa należą się rodzicom naszych zawodników z rocznika 2004, bo organizacja imprezy, nagrody i cała otoczka były na wysokim poziomie. Na końcowe zmagania ortaz na uroczyste rozdanie nagród dotarł również prezydent Radomia, Radosław Witkowski, który sprawował patronat nad Memoriałem. Gościem imprezy był takż Jan Panek, członek zarządu radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Obaj panowie wraz z prezesem Broni Arturem Piechowiczem, wręczali nagrody uczestnikom.

Zwycięzcom, nagrodę główną wręczał Tomasz Wilczyński, przedstawiciel firmy Korbank

Nagrody indywidualne: 
Najlepszy bramkarz: Igor Chebdowski – Broń
Najlepszy zawodnik – Wiktor Kamiński – KSZO
Najlepszy strzelec – Damian Związek – Widzew

Imprezę wspierało również Miejskie Przedsiębiorsko Komunikacji w Radomiu

PODOBNE WPISY