Wzmocnione rezerwy Broni

Marcin Trojanowski i Krzysztof Banaszkiewicz będą grać w rezerwach Broni Radom. Dwaj rutynowani zawodnicy, na co dzień trenerzy w naszej Akademii, pomogą swoim doświadczeniem w zdobywaniu punktów w A-klasowych rozgrywkach. Już w środę, wieczorem zespół zagra sparing z Oronką w Orońsku.

Drużyna rezerw pod wodzą trenera Konrada Tarki solidnie przygotowuje się do jesiennych meczów. Ostatni debiutancki sezon zespół zakończył na czwartym miejscu. Końcówka rundy wiosennej pokazała, że tej drużynie konieczna jest pomoc doświadczonych kolegów. Kolejny raz okazało się, że na wychowanków i weteranów naszego klubu można liczyć. Krzysztof Banaszkiewicz i Marcin Trojanowski w przeszłości grali w trzeciej lidze, ostatnio z powodzeniem grywali w takich klubach jak Zamłynie Radom, Zwolenianka, czy Centrum Radom. Obaj pracują w naszej Akademii w roli trenerów grup młodzieżowych.

Do Broni II dołączyli powracający z innych klubów: Bartłomiej Wójcik (ostatnio Zwolenianka) i Bartosz Woźniak (MKS Polonia Warszawa). Prawdopodobnie do IV ligowego Zamłynia odejdzie Michał Kiełbasa.

Rezerwy Broni zagrają w środę o godz. 19 w Orońsku z Oronką. W kolejnych sparingach zagraja: z Wulkanem Zakrzew w Golędzinie (piątek, 23.07), z Centrum Radom (29.07 w środę) i Gracją Tczów (31.07). 

PODOBNE WPISY