Z Mszczonowianką tradycyjnie 2:1

MSZCZONOWIANKA - BROŃ  1:2
35min""  Zietek
89 min Dziubiński

W rozegranym dziś w Sierakowicach meczu kontrolnym, piłkarze Broni pokonali czwartoligową Mszczonowiankę Mszczonów. Ostatnie dwa mecze kontrolne obu drużyn, również kończyły się wygraną Broni 2:1. Poniżej zapis relacji na żywo.

Skład Broni: Młodziński-Budziński-Kupiec-Czachór-Noheem-Doliński-Sałek-Ziętek-Marczak-Ciupiński-Teboh.

18.47 – Piłkarze obu drużyn powoli kończą rozgrzewkę
18.51 – Oba zespoły szykują się do wyjścia na murawę.
18:55- Broń zaczęła. Nass piłkarze są bardzo skoncentrowani.
2 min – Obie drużyny zaczęły ostrożnie. Nasz zespół próbuje spokojnie przygotowywać akcje.
4 min – Rzut wolny dla Broni. Budzinski dođsrodkowuje jednak bramkarz wybija.
7 min ” Mszczonowianka ruszyla do przodu ,ale narazie bezskutecznie.
10 min” Ciupinski prostopadle do Zietka, ten dosrodkowuje do Marczaka jednak jego strzal broni bramkarz gospodarzy.
15 min „” Duzo walki i niedokladnosci z obu stron.
17 min” Ciupinski prostopadle do Marczaka, ten podaje do Zietka, ktory pudluje z 18 metrow.
20 min”” Dluga pilka do Marczaka, ktory podaje do Ciupinskiego. Ten trafia w bramkarza z 7 metrow.
21 min” Rzut wolny dla Mszczonowianki z 17 metrow. Pilka jednak mija wysoko poprzeczke.
30 min”” Nasz zespol coraz odwazniej
35min „”  Gool!! Atomowe uderzenie Salka trafia w slupek, dobija Zietek z 6 metrow i mamy bramke.
37min”” Indywidualna akcja Marczaka zakonczona niecelnym strzalem z ok 25 metrow.
40min””  Nasz zespol przejal inicjatywe.
45min”” Koniec pierwszej polowy. Bron jak narazie po dosc wyrownanej grze zasluzenie wygrywa.
5 zmian w naszym zespole. Weszli : Michałek, Zieliński, Łyżwa,Dziubiński,Rdzanek. Zeszli: Młodziński, Sałek, Kupiec, Doliński, Teboh
19:45 – Zaczęła się 2 połowa.
46min – Zieliński przerywa wślizgiem szarże zawodnika gospodarzy.
47 min – Mszczonowianka ruszyła o przodu,ale Broń kontroluje.
53min – Rzut wolny dla naszej druzyny. Ziętek uderza, jednak bramkarz broni.
56min- Napastnik gospodarzy w zamieszaniu trafia w słupek naszej bramki.
66min- Gra się zaostrzyła. Rzutwolny dla Broni z odległości 25 metrów. Łyżwa strzela w powietrze.
68min- Budziński dośrodkowuje, bramkarz wybija wprost pod nogi Marczaka, który strzela wprost w obrońce.
70min  Maciejczak za Budzińskiego.
72min – Broń kontroluje
75 min – Groźna kontra Mszczonowianki. Prostopadła piłka do napastnika rywali. Ten dośrodkowuje i piłka mija minimalnie poprzeczkę.
78min – Kupiecza Czachóra. Teboh za Ziętka. Doliński za Ciupińskiego
80min – 1;1. Napastnik gospodarzy ładnym strzałem z 16 metrów trafia do naszej siatki. Rywale przeważają.
84min – Nasz zespół kontratakuje, ale jak narazie bezskutecznie.
86min- Sałek ponownie za Marczaka.
87min- Broń atakuje co raz groźniej.
89 min – Strzał Dolińskiego z 16 metrów szczęśliwie broni bramkarz. Zaraz po nim niecelnym strzałem zakończył swoją akcje Rdzanek
89 min po dośrodkowaniu Maciejczaka, obrońcy wybijają i Dziubiński z 11 trafia i chwilę później Broń miała jeszcze jedną okazję.
90min – Koniec spotkania. Nasz zespół zasłużenie zwyciężył, po dość dobrej grze..