Zaczynamy ósmą edycję Typera

Wiosenne emocje związane z rozgrywkami trzeciej ligi łódzko - mazowieckiej oraz z meczami Broni Radom, coraz bliżej. Już po raz ósmy nasz portakl zachęca do zabawy w Lidze Typerów. Tym razem również nie zabraknie nagród. Jedną z nich będzie oryginalna biała koszulka Adidas w jakiej występują nasi piłkarze. W Lidze Typera rejestrujemy się TUTAJ

Ósma edycja potrwa do czerwca, czyli do końca sezonu 2010/11. Będziemy typować nie tylko wyniki 3 ligi, ale także mecze Pucharu Polski na Mazowszu. W poprzedniej edycji grało około 150 osób, nagrodziliśmy najlepszych pięciu graczy. Teraz będzie podobnie. Na zwycięzców czekają gadżety i upominki związane z Bronią Radom.
Żeby zagrać w Typerze, należy ponownie się zarejestrować. Prawa do nagrody nie mają członkowie zarządu RKP 1926 Broń Radom oraz administratorzy oficjalnej strony. W przypadku, gdy ktoś z wymienionych zajmie miejsce w pierwszej trójce, nagroda przechodzi na kolejną osobę. Jeśli administracja Ligi Typerów wykryje, że jedna osoba, gra pod pokrywką dwóch nicków, gracz zostanie usunięty z gry bez wcześniejszego powiadomienia.

Liga rusza 19 marca i już można typować pierwszą kolejkę. Życzymy powodzenia i miłej zabawy.

PODOBNE WPISY