Zaufajmy jeszcze raz naszym piłkarzom

BROŃ RADOM - CONCORDIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Sobota, godzina 17:00
Stadion N9 w Radomiu.


Nie udało się naszej drużynie zdobyć punktów tydzień temu podczas inauguracji trzeciej ligi. Porażka z Włókniarzem wprowadziła sporą nerwowość nie tylko w szeregach drużyny, ale również na trybunach.
Wydaje nam się, że jest o wiele za wcześnie, aby skreślać zespół po jednym nieudanym meczu. Trzeba zaufać i dać im szanse. Może to frycowe, albo jak kto woli zimny prysznic wylany na głowy naszych zawodników? Wszystko okaże się w sobotę podczas meczu. Zapraszamy!
Relacja live z meczu na naszym portalu już od godziny 16:45. Wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą być na tym arycyważnym meczu zapraszamy do oglądania naszego portalu.
 
 

Każda porażka uczy czegoś mądrego, pod warunkiem, że mądry człowiek jest w stanie wyciągnąć wnioski z błędów.
Prezes Artur Piechowicz rozsądnie wypowiadał się w mediach, że tylko spokój może uratować tą drużynę i nie sensu wprowadzać nerwowej atmosfery. Dlatego klub przynajmniej na razie nie będzie dokonywał żadnych ryzykownych posunięć w drużynie, bo to mogłoby przynieść więcej szkody niż pożytku.

O RYWALU

Spadkowicz z drugiej ligi, zespół Concordii Piotrków Trybunalski będzie naszym dzisiejszym rywalem. Ciekawostką jest fakt, że jest to najstarszy klub w naszej lidze. Trener Zbigniew Karbownik ma do swojej dyspozycji większość graczy, którzy w ubiegłym sezonie zdobywali punkty w drugiej lidze. Nie jest to jednak tak mocny zespół jak jeszcze wiosną i Broń z powodzeniem może przed własną publicznością szukać punktów z Concordią. Do tej ekipy doszło między innymi dwóch wartościowych graczy jak środkowy obrońca Witold Grzywiński z Omegi Kleszczów i Maciej Pater z KS Piaseczno. Warto dodać, że przed obecnym sezonem Concordia rozegrała mecz sparingowy z naszym niedawnym pogromcą, Włókniarzem. W towarzyskiej potyczce wygrali zelowanie 3:2.

PODOBNE WPISY