Zbigniew Obłuski i Adrian Karasek podpisali umowy

WITAMY NA POKŁADZIE!

Zbigniew Obłuski oraz Adrian Karasek,
dwaj zawodnicy ostatnio występujący w Pilicy Białobrzegi, podpisali dziś umowę i zagrają w nowym sezonie w naszym zespole. To kolejny duet nowych zawodników przed zbliżającym się sezonem, ale na pewno nie są to ostatnie ruchy kadrowe.

Adrian Karasek ma 23 lata i w Broni nie jest anonimowy. Przez jakiś czas występował w naszym klubie w zespole juniorów rocznika 1994. Potem przeszedł do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, zaliczył krótki epizod w Radomiaku i ostatnie sezony spędził w Białobrzeskiej drużynie. To zawodnik mający bardzo dobrą lewą nogę i może grać zarówno jako lewy obrońca, jak i lewy pomocnik.

Zbigniew Obłuski niewąpliwie powinien być spory wzmocnieniem formacji ofensywnych Broni. Ma 31 lat i niemal przez całą swoją przygodę z piłką dał się Broni mocno we znaki. Zarówno kiedy grał w Mszczonowie, jak Amurze Wilga, czy w KS Piaseczno lub w Pilicy, wielokrotnie zdobywał gole przeciwko Broni. Jesienią 2015 roku był zawodnikiem Polonii Warszawa, po czym wrócił do Pilicy. W poprzednim sezonie zdobył 18 bramek (tyle samo co Kamil Czarnecki). Może być swietnym uzupełnieniem formacji ofensywynych i grać w duecie z Kamilem Czarneckim.

Obłuski i Karasek to kolejni nowi zawodnicy w barwach Broni. Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami umowę podpisali Marcin Grunt i Adam Imiela. I to nie koniec 😉

PODOBNE WPISY