Zelów – przyjemne wspomnienia

WŁÓKNIARZ ZELÓW - BROŃ RADOM
Sobota, godz. 17, stadion w Zelowie
W sobotnie popołudnie piłkarze Broni wyjeżdżają do odległego Zelowa na mecz z Włókniarzem. Gospodarze mają jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie, więc Broń musi się spodziewać dużej determinacji ze strony Włókniarza. Nam granie w Zelowie dotąd wychodziło bardzo dobrze i w trzech dotychczasowych pojedynkach rozegranych w tej miejscowości, Broń zawsze wychodziła zwycięsko.

Włokniarz w środę rozgromił 4:0 Orła Wierzbica. Trzeba jednak dodać, że było to pierwsze zwycięstwo zelowskiej jedenastki w tej rundzie. Drużyna jest zagrożona spadkiem do czwartej ligi, ale tchnięta środowym triumfem będzie chciała iść za ciosem.

Nasz zespół powinien bardziej skupić się na swojej grze. Od sześciu kolejek Broń nie przegrała meczu, ale w środę w pojedynku z Wartą spodziewaliśmy się lepszego wyniku. W sobotę będzie szansa na komplet punktów. Nie ma kontuzji, nie ma kartek i drużyna wyjedzie w najmocniejszym zestawieniu.

– Zastanawiam się nad dwiema zmianami w składzie wyjściowym. Chcę jednak dobrze to przemyśleć, zanim podejmę pochopną decyzję. Skład ustalę przed samym meczem – mówi Topmasz Dziubiński, trener naszej drużyny.

RELACJA LIVE Z MECZU WŁÓKNIARZ – BRON, W SOBOTĘ OD GODZ,. 16.45 na naszej stronie