Znaleźli nowe kluby

Marcin Grunt, Adam Niemyjski, Wiktor Putin i Norbert Korcz (na zdjęciu) nie zagrają z różnych przyczyn w Broni Radom. Wszyscy przyczynili się mocno do awansu zespołu Broni, ale po zakończonym sezonie drogi się rozeszły. Trójka piłkarzy z czterech wymienionych znalazła sobie nowe kluby.

Marcin Grunt chciał grać przede wszystkim bliżej rodzinnych Kielc. Pomoże MKS Zdrój Busko Zdrój w walce o awans do trzeciej ligi. Zespół ten należy do kandydatów do awansu.

Wiktor Putin nie mógł zostać w Broni ze względu na przepisy ograniczające grę zawodników spoza Unii Europejskiej. Jego osobą była zainteresowana Energia Kozienice, ale sam zawodnik chce grać co najmniej w trzeciej lidze i nieźle poradził sobie w sparingu, w barwach Wisły Sandomierz z Hutnikiem Kraków 0:0.

Ciekawy kierunek obrał Adam Niemyjski. Jego nowym klubem będzie hiszpańska ekipa CF Rayo Majadahonda. To trzecioligowy zespół, a Adam będzie grał w rezerwach tego klubu.

Klubu szuka Norbert Korcz. Tego zawodnika chciałyby mieć u siebie Energia Kozienice, Powiślanka Lipsko, czy Plon Garbatka, ale na razie z żadnym z klubów zawodnik konkretnie nie rozmawiał. Sam gracz nie wyklucza też wyjazdu zagranicę.

PODOBNE WPISY