60 biletów na Lechię

Myślami jesteśmy cały czas przy meczu z Polonią, ale już teraz chce poinformować o komunikacie jaki dotarł do nas z Lechii Tomaszów. Właśnie z tą drużyną zmierzymy się w środę 17 września na wyjeździe. Informacja dotyczy wyjazdu kibiców. Poniżej pełna treść:

Zarząd Klubu Pilkarskiego RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki uprzejmie informuje, że przygotował 60 biletów dla kibiców Waszego Klubu na mecz kolejki 9 o mistrzostwo III ligi łódzko – mazowieckiej, który odbędzie się 17.09.2014 r. o godz. 17.00 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Nowowiejskiej 9/27.
Cena biletu wynosi 10 zł (dziesięć złotych). Zgodnie z wytycznymi bilety będą sprzedawane po dostarczeniu przez Klub Broń Radom listy imiennej zawierającą pełne dane osobowe zgodne z okazanym w dniu imprezy dokumentem tożsamości. Po dokonaniu wpłaty za całą pulę zamówionych biletów będą one przekazane pod wskazany adres bądź przygotowane do odbioru przez upoważnionego przedstawiciela Waszego Klubu w kasie biletowej najpóźniej na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania. Osobę upoważnioną do odbioru biletów prosimy o kontakt do dnia 16.09.2014 r. pod numerem telefonu 504 171 075.
Przypominamy, iż warunkiem uczestnictwa w imprezie będzie posiadanie biletu zgodnego z dokumentem tożsamości zweryfikowanym przez organizatora przed wejściem na stadion.

PODOBNE WPISY