Adrian Dziubiński zawodnikiem Broni!

A jednak zostaje i miejmy nadzieje pomoże tacie i kolegom z drużyny. Mowa o Adrianie Dziubińskim, do niedawna piłkarzu pierwszoligowej Pogoni Siedlce, a od dziś ponownie zawodniku Broni Radom. "Młody Dziubek" zostanie przy Narutowicza 9 przynajmniej do czerwca 2016 roku. Dziś zostanie zarejestrowany w Radomskim OZPN. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy go w akcji w meczu z ŁKS Łódź

Adrian urodził się Belgii w 1992 roku, kiedy jego ojciec Tomasz grał w FC Brugge. W Polsce jego pierwszym klubem był Beniaminek Radom. Potem przez 3,5 roku grał w Broni Radom i za trenera Artura Kupca debiutował w seniorach mając 16 lat. Potem przeszedł drogę z Pogonią Siedlce od trzeciej ligi do pierwszej. Ostatnio postanowił rozwiązać kontrakt z siedleckim klubem. Jeszcze wczoraj pisaliśmy o tym, że rozmawia z jednym z pierwszoligowych klubów, Ostatecznie w piątek zdecydował ze zostanie w Broni.

– O tym, czy pomoże Adrian, będzie wiedzieć po kilku spotkaniach. Oczekiwania wszystkich są bardzo duże, ale piłkarskie realia pokażą. Wierzę jednak, że Adrian okaże się przydatny, a od meczu z ŁKS Łódź rozpocznie się nasz marsz w górę tabeli – mówi Tomasz Dziubiński, trener Broni.

Liczymy w sobotę na głośny doping dla zespołu i miłe przywitanie Adriana!!! 

PODOBNE WPISY