Bogaty weekend naszej młodzieży

Futbolowa wiosna zbliża się wielkimi krokami. Nasi seniorzy zagrają z Mszczonowianką Mszczonów, ale o tym napiszemy w oddzielnym newsie. Ciekawie będzie z udziałem naszych drużyn młodzieżowych. Niektóre zagrają mecze towarzyskie na sztucznym boisku, natomiast zespoły młodsze zagrają o awans do finału w Halowej Lidze Dziecięcej Windoor. 

Juniorzy 1999
BROŃ RADOM – GRANAT SKARŻYSKO KAMIENNA
Niedziela godz. 12, boisko ze sztuczną nawierzchnią, przy N9
W czwartek juniorzy Broni mieli grać z rówieśnikami z Korony Kielce, ale goście odwołali przyjazd do Radomia. W niedzielę chłopcy Artura Kupca i Dariusza Różańskiego zagrają mecz z Granatem.

Rocznik 2001
Józefovia Józefów – BROŃ RADOM
Niedziela godz. 17, boisko w Józefowie.
Podopieczni trenera Konarad Tarki jadą na pojedynek z zespołem, który awansował do Ekstraligi. Tak więc będzie to wymagakjący przeciwnik. Na razie w kadrze rocznika 2001 jest trochę urazów i przeziębień i nie wiadomo, czy trener będzie miał w niedzielę najmocniejszy skład.

Rocznik 2002
BROŃ RADOM – AS Radomiak
Niedziela, godz. 20, boisko ze sztuczną nawierzchnią, przy N9
Zespół trenera Marka Siwaka jest w coraz lepszej formie. W niedzielny wieczór sprawdzi się ze swoimi rówieśnikami z Radomiaka.

Rocznik 2004
PROCH PIONKI – BROŃ RADOM
Sobota godz. 10 boisko w Pionkach
BROŃ RADOM – DELTA WARSZAWA
Niedziela godz. 10 boisko ze sztuczną nawierzchnią, przy N9
Dwa ciekawe pojedynki sparingowe rozegrają piłłlkarze trenerów Roberta Rogali i Krzysztofa Banaszkiewicz. W sobotę część drużyny zagra w Pionkach z miejscowym Prochem, natomiast w niedzielę zespół zagra z Deltą Warszawa (zwycięzcą Memoriału Zdzisława MIłkowskiego).

Rocznik 2006
Półfinały Halowej ligi Dziecięcej Windoor Cup. Zespół trenera Mirosława Peresady zagra od godz. 10 w Wierzbicy. Obok Broni w grupie występują: Orzeł Wierzbica, Gryfia Mirów, Orlik Radom, SP Radomiak, Champion Pionki.

Rocznik 2007
Półfinały Halowej ligi Dziecięcej Windoor Cup.Dwie nasze drużyny zagrają o awans do finału. Niestety regulamin zabrania awansu dwóch drużyn jednego klubu więc tylko jeden zespół może grać w finale. Oprócz Broni A i Broni C w grupie C zagrają jeszcze – Junior Radom, AP Szydłowiec oraz Talencik Radom

PODOBNE WPISY